Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
11. rocznica Katastrofy Smoleńskiej
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 10:36
Znalazła się kiełbasa z trotylem.

"od 2014 roku m.in. próbki pobrane z prezydenckiego tupolewa przez dwa lata leżały w magazynie z materiałami wybuchowymi i narkotykami.

Potem zabrano je i rozsyłano do badań, żeby potwierdzić teorię z wybuchem."

Nie było i jest - jak w ruskim cyrku.

Z czasem wyjdą jeszcze inne cuda-niewidy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwona Brodia niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 14:57
Kiedyś jadłem ćwikłę z chrzanem, która leżała dwa lata koło chrzanu i jakoś chrzanu nie wyczułem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
16 kwietnia 2021r. o 19:49
~Krwistoczerwona Brodia napisał(a): Kiedyś jadłem ćwikłę z chrzanem, która leżała dwa lata koło chrzanu i jakoś chrzanu nie wyczułem.



Ja pis_dzielca - schowanego w jaskini - wyczuję z kilometra nawet po 3 latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zmiana niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 13:52
Teraz będzie zbrodnia nie wypadek. Pan poseł ma pole do popisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nIEPOGODA niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 15:50
Zbrodnia smolenska - tak niebawem będzie nazywany wypadek lotniczy.
Nie wiadomo jaką postawę przyjmie nasz lokalny pisposeł Szymon .P.
Imie jakoś mało patriotyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 20:19
Horus napisał(a): to prawda że chcą zamknąć antonia ''drona''?

coś tam dzisiaj w radio gadali że nagrabił kasiory ,oszukiwał rodziny ''poległych'' ;)
oskarżał innych o konszachty z ''ruskimi'' i takie tam różności...

a jak pisałem kiedyś i piszę nadal że to oszołom to jak sobie przypominam niejaki alter vel ''ego'' :D straszył mnie tu że mnie za to pozwie...;D

Nieprawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzordz Ponimirski niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 20:32
~~Prawda napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): to prawda że chcą zamknąć antonia ''drona''?

coś tam dzisiaj w radio gadali że nagrabił kasiory ,oszukiwał rodziny ''poległych'' ;)
oskarżał innych o konszachty z ''ruskimi'' i takie tam różności...

a jak pisałem kiedyś i piszę nadal że to oszołom to jak sobie przypominam niejaki alter vel ''ego'' :D straszył mnie tu że mnie za to pozwie...;D

Nieprawda.


Obyś się rankiem nie obudził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anioł niezalogowany
6 kwietnia 2022r. o 10:03
Horus napisał(a): takie ''życzenia'' przechodzą niezauważalne przez ''mordoratorów''? ;D

Gdyby modem był heguś nie pozwolił by ktoś tak pisał .On sam by to zrobił a anonima.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.