Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pamiętam pałowanie za komuny

~Myszaty Bluszczyk niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 9:21
"Brutalne" uderzenie policjantki pałką, po wcześniejszym wysłuchaniu obelg i opluciu, w torebkę.
To dla PO OMON?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 kwietnia 2021r. o 11:46
~~Srebrzystobiały Śnieżnik napisał(a): Tusk o policji



Przemku , nie musisz udowadniać że lubisz przyklejać " łatki " tym co się z tobą nie zgadzają .
Tyle mi już " laurek " wystawiłeś że nie wypada mi się nie zrewanżować Tobie po raz drugi .
Jesteś osobą narcystyczną , oceniająco innych przez pryzmat samego siebie , własnego ego i własnych poglądów .

Posłuchaj Tuska , człowieka nie z mojej bajki , tym razem zgadzam się z jego wypowiedzią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sepiowa Trzmielina niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 13:23
~Srebrzystobiały Śnieżnik
"Donald Tusk powiedział, że Sławek Nowak powinien wyjść na wolność, no to wyszedł.
To czyje są sądy i sędziowie?"
Co za zbieg okoliczności ;)
A pałowanie? trzeba najpierw przyjrzeć się standardom paryskim, niemieckim, belgijskim.
I podziwiać stoicki spokój naszej policji.
Poczucie bezkarności "naszych demonstrantów", wspierane przez "wolne sądy"
jest przykładem anarchii, anarchii głęboko i boleśnie zapisanej w naszej historii :(

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/918307/dziecko-plakalo-wzywalo-pomocy-umieralo-tragiczna-smierc-wywolala-zamieszki

Proponuję w takim razie przeprowadzić się do któregoś z wymienionych przez Pana Państw gdzie normą jest tyrania, jeśli się się podoba Panu taki ''model praworządności'' . Powyżej zamieściłam link, jeśli rządzący dadzą nieograniczone prawa policji to takie sceny będą normalnością za niedługo. Jestem za tym żeby prawo przestrzegać ale nie za tym żeby ludziom powoli zabierać wolność słowa i przemieszczania się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Śnieżnik niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 14:22
W Amsterdamie policja rozpędziła demonstrację przeciwników lockdownu. W akcji brali udział funkcjonariusze na koniach.
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210229941-Holandia-Konna-policja-rozpedza-wiec-przeciwnikow-lockdownu.html

Policja rozpędziła w czwartek zgromadzenie w jednym z parków Brukseli używając m.in. armatek wodnych
https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/belgia-media-policja-rozpedzila-nielegalne-zgromadzenie-w-brukseli,460206.html

Według agencji AFP policja w Monachium rozpędziła demonstrację, która zgromadziła kilka tysięcy osób w pobliżu bawarskiego parlamentu.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26879584,niemcy-protesty-przeciwko-obostrzeniom-pomimo-ryzyka-trzeciej.html

Tak łatwo przychodzą nam porównania z Białorusią. Porównujmy się z Europą - tam przecież chcemy się na stałe meldować. I jak wychodzi to porównanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Śnieżnik niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 14:26
Zapomniałbym o francuskiej ;)


Nasza policja to potulne owieczki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Śnieżnik niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 14:33
Nawet Gazeta Ży.... to zauważyła;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Śnieżnik niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 14:44
Jeszcze raz, mam nadzieję teraz od początku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Kasztanowiec niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 14:51
~~Srebrzystobiały Śnieżnik napisał(a): Jeszcze raz, mam nadzieję teraz od początku ;)


Qrwa, aleś nakręcony ,pod dudą ci się pali ? Wyluzuj ,mlaskacz jest nieomylny ale nie nieśmiertelny ,zgodzisz się z tym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza