Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najpiękniejsze w regionie
~Karminowoczerwony Przetacznik niezalogowany
18 kwietnia 2021r. o 16:47
Co ma wujek i ojciec do konkursu? Człowieku opamiętaj się dziewczyna próbuje swoich sił a jeśli masz jakiś problem to nie pisz tego z anonima tak to każdy sobie może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Dzwonek niezalogowany
18 kwietnia 2021r. o 17:42
~Karminowoczerwony Przetacznik napisał(a): Co ma wujek i ojciec do konkursu? Człowieku opamiętaj się dziewczyna próbuje swoich sił a jeśli masz jakiś problem to nie pisz tego z anonima tak to każdy sobie może
prawda w oczy kole?-prawda nas wyzwala.Wygra
na bedzie tylko jedna napewno nie wasza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwony Przetacznik niezalogowany
18 kwietnia 2021r. o 18:11
~~Stalowy Dzwonek ,,Pan" ma jakiś problem... Mógłby ,,Pan" napisać to z imienia i nazwiska a nie z anonima pewnie jakaś osoba która nawet mnie nie zna a ocenia z chęcią się dowiem jaka ja to jeszcze jestem, pozdrawiam Dominika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 8:48
~Karminowoczerwony Przetacznik napisał(a): ~~Stalowy Dzwonek ,,Pan" ma jakiś problem... Mógłby ,,Pan" napisać to z imienia i nazwiska a nie z anonima pewnie jakaś osoba która nawet mnie nie zna a ocenia z chęcią się dowiem jaka ja to jeszcze jestem, pozdrawiam Dominika
Interpunkcja niegodna kandydatki na miss
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Brodia niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:59
Wiktoria wygra trzymam kciuki i głosuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszara Sośnica niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 13:58
Wiktoria jest super. Piękne dziewczyny ma Osiecznica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sośnica niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 6:55
~Brudnoszara Sośnica napisał(a): Wiktoria jest super. Piękne dziewczyny ma Osiecznica.


Chyba Osieczna, bo tak jest napisane.... i zastanawiam się gdzie u nas w powiecie jest Osieczna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworuda Irezyna niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 9:01
Do Dubaju ich ciągnie chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza