Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta premiera - czy przestraszy się protestujących?
~~Jasnoczerwony Klon niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:11
~~Zielonkawobłękitna Miechunka napisał(a): Co za przgupi bolcowy ciennikarz wymyślił tytuł tych bredni?


na bolcu nie ma dziennikarzy sami cieżcy intelektualnie wyrobnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszara Sośnica niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:14
Samorządowcy nie dostali zaproszenia, ojej;). Władze miasta też nie:/.
Czy to nie godpodarze powinni zapraszać gościa, a nie odwrotnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:16
A CO TO ZA PROTESTUJĄCY ?!
WSTYD I HAŃBA
DOPIERO PREMIER ODWIEDZIŁ LEGNICĘ I OBESZŁO SĘ OD WULGARNYCH
MANIFESTACJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Grujecznik niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:21
za wulgaryzmy też mogą dostać mandacik, także uzbiera im się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieski Osteospermum niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:24
Olać Pinokia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Styrakowiec niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:26
Czytam te wasze publikacje i aż mi wstyd za was - dziennikarzy. Chyba jednak niby dziennikarzy. Nie dość, że jesteście stronniczy, to jeszcze kreujecie rzeczywistość inną niż w realu. Skąd tytuł o strachu Premiera wobec protestujących? Przecież Premier nie z takim protestami się spotykał. Przeciwko niemu protestowały setki osób, a jakoś się nie przestraszył. Poza tym, uczciwie trzeba napisać, że wizyta Premiera Rządu RP (jakiegokolwiek) to wyróżnienie dla miasta i szpitala, a nie powód do nakręcania nienawiści nie tylko ludzi wobec rządu ale i jednych mieszkańców wobec innych. Bolec.info był kiedyś portalem, na który chętne wchodziłem, bo stanowił takie lokalne "miejsce wolnego słowa". Teraz wręcz brzydzą mnie wasze "informacje dziennikarskie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Styrakowiec niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:26
Czytam te wasze publikacje i aż mi wstyd za was - dziennikarzy. Chyba jednak niby dziennikarzy. Nie dość, że jesteście stronniczy, to jeszcze kreujecie rzeczywistość inną niż w realu. Skąd tytuł o strachu Premiera wobec protestujących? Przecież Premier nie z takim protestami się spotykał. Przeciwko niemu protestowały setki osób, a jakoś się nie przestraszył. Poza tym, uczciwie trzeba napisać, że wizyta Premiera Rządu RP (jakiegokolwiek) to wyróżnienie dla miasta i szpitala, a nie powód do nakręcania nienawiści nie tylko ludzi wobec rządu ale i jednych mieszkańców wobec innych. Bolec.info był kiedyś portalem, na który chętne wchodziłem, bo stanowił takie lokalne "miejsce wolnego słowa". Teraz wręcz brzydzą mnie wasze "informacje dziennikarskie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 12:31
~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Wulgarna hołota będzie, a jakże.

PISnięta miernota jak Ty będzie? chyba , że ze strachu w kanale :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.