Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko trzy osoby na dziesięć chcą Astrę
~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 12:58
Tłumy widzę, Nie mówicie że oni muszą tymi zasiekami jak w labiryncie chodzić? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Złotokap niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 13:05
Przynajmniej jest porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Szupin niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 13:43
Mam 66 lat i zaszczepiłem się przeciw COVID- 19 szczepionką Astra Zeneka w dniu 2 kwietnia i muszę powiedzieć że w tym okresie przedświątecznym to nawet zapomniałem o odklejeniu plasterka w miejscu ukucia.Żadnych objawów czy zaczerwień nic "0" .za miesiąc mam otrzymać drugą dawkę i chętnie wstawię się w Przechodni w dacie i godzinie ustalonej przez personel.Ludzie bać się należy przed zachorowaniem na tego bez względnego "bagcylla"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowa Naparstnica niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 13:49
70% nie chce bo to katolicy a Episkopat nie pozwala na szczepienie Astrą Zenka.

30% wierzy w coś innego i im lata - sześćdziesiątką koło prącia - to co mówią biskupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Jabłoń niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 14:14
70 % ciemnogrodzian nie musi nic brać. Oni biorą coś w niedziele . Coś z wafelku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 14:46
Totalne bzdury!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Hebe niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 15:07
To ciekawe, nie chcą się szczepić tą szczepionką, a nauczycielom przekładają termin szczepienia drugą dawką, bo szczepionki brak... To ktoś tu chyba zmyśla...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszary Żółwik niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 15:49
Chcą czy nie...szczepionek NIE MA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza