Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
~Liliowobiała Naparstnica niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 17:20
I...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2021r. o 17:36
Ja też się wzruszyłem . Pani Jolu mam przynieść pani coś do picia , albo pomarańcze ?. Pójdę do Kumpla Kuternogi , pożyczę , kupię i przyniosę.

Qurwa mać myślałem , że takiego dna propagandy to nigdy nie osiągniemy , ale myliłem się ... można.

Panie Kazimierzu być może ma pan numer telefonu do pani Jolanty . Mój pan ma z całą pewnością . Zadzwonię i spytam co covidianka jeszcze potrzebuje . Pożyczę i doniosę . Na tej samej zasadzie chciałem odwiedzić Piaska , ale ... cudownie wyzdrowiał :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 kwietnia 2021r. o 17:48
PIS-PO-PRL napisał(a): Dziękujemy za tą relację.
Następna może z wrocławskie dziecięcej onkologii.
To dopiero będzie wyciskacz łez.


O ile na odział covidowy jej nie przerobili


Byłem na Hirszfelda parę dni temu - pracują normalnie.


Dopisane 22.04.2021r. o godz. 17:48:

Pannazdzieckiem napisał(a): Ja też się wzruszyłem . Pani Jolu mam przynieść pani coś do picia , albo pomarańcze ?. Pójdę do Kumpla Kuternogi , pożyczę , kupię i przyniosę.

Qurwa mać myślałem , że takiego dna propagandy to nigdy nie osiągniemy , ale myliłem się ... można.

Panie Kazimierzu być może ma pan numer telefonu do pani Jolanty . Mój pan ma z całą pewnością . Zadzwonię i spytam co covidianka jeszcze potrzebuje . Pożyczę i doniosę . Na tej samej zasadzie chciałem odwiedzić Piaska , ale ... cudownie wyzdrowiał :D



Najlepiej zamknij mordę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2021r. o 17:58
Zaś jeśli o personel medyczny chodzi ... ufam , że są jeszcze Ludzie ... Kobiety i Mężczyźni co nie ulegli propagandzie plandemi i kasy w imię własnego sumienia .

I dalej wyznają dewizę " Primum non nocere ".

To czas Apokalipsy . Kurtyny kłamstwa spadają jedna po drugiej .

Panie Kazimierzu poproszę o telefon do pani Joli ... na Priva oczywiście :)


Dopisane 22.04.2021r. o godz. 17:58:

Te ... Ramajowaty ... mordę zamknę dopiero dwa metry pod Ziemią :D

Ale dziękuję za szczere życzenia :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 kwietnia 2021r. o 18:05
ramaj napisał(a):

Byłem na Hirszfelda parę dni temu - pracują normalnie.




W takim razie czekamy na relację Pana Kazimierza



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 18:05
"Żyje..a to dar od Boga." To dlaczego poszła do lekarza a nie do kapelana szpitalnego?, zalecił by jej 10 zdrowasiek i było by git, nie męczyła by się pod respiratorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 kwietnia 2021r. o 18:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Na tej samej zasadzie chciałem odwiedzić Piaska , ale ... cudownie wyzdrowiał :D

Wyzdrowiał i odmłodniał - skacze po drzewkach jak nastolatek ;)
[img=1619107727_1wsam8w.jpg]

https://www.o2.pl/plotki/niedawno-pokonal-koronawirusa-andrzej-piaseczny-juz-skacze-po-drzewach-6623276608461760a

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 18:16
qwax_ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Na tej samej zasadzie chciałem odwiedzić Piaska , ale ... cudownie wyzdrowiał :D

Wyzdrowiał i odmłodniał - skacze po drzewkach jak nastolatek ;)
[img=1619107727_1wsam8w.jpg]
https://www.o2.pl/plotki/niedawno-pokonal-koronawirusa-andrzej-piaseczny-juz-skacze-po-drzewach-6623276608461760a

"Piasek" pochodzi od PISiej małpy :) a Ona jeszcze na drzewie siedzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza