Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzruszający list ze szpitala covidowego
~~Spopielała Lobelia niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 18:20
qwax w tym temacie to się lepiej d.ur.niu nie wtracaj

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bury Powojnik niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 18:30
Jestescie bez serca I empatii, kobieta cierpi a wy idiotyczne komentarze piszecie. Pani Jolu, zycze zdrowia, szczescia I szybkiego powrotu do zdrowia.Na tych durniow nie Pani nie zwraca uwagi. I rozum juz odebralo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2021r. o 18:41
PIS-PO-PRL napisał(a):
ramaj napisał(a):

Byłem na Hirszfelda parę dni temu - pracują normalnie.




W takim razie czekamy na relację Pana Kazimierza




Najlepszego dziennikarza w promieniu stu pięćdziesięciu kilometrów :D

Proszę o wybaczenie panie Kazimierzu ... Panny bywają złośliwe :) Ale nie sądzi pan , że Drogą Lisa pan wędrujesz ? . Jest stary dogmat mówiący o tym , że im gorsza informacja , tym lepsza dla Lemingów . Być może pański guru coś tam dzisiaj jeszcze robi ... w ogródku , ale swego czasu był na topie.

Pamiętam słynne " Co z tą Polską ? " z czasów kiedy jeszcze telewizornia mi się nie zepsuła :D

To jak ... mogę liczyć na telefon do pani Joli ?

Proszę . Chciałbym zweryfikować rządze covidianki :D


Dopisane 22.04.2021r. o godz. 18:41:

~Bury Powojnik napisał(a): Jestescie bez serca I empatii, kobieta cierpi a wy idiotyczne komentarze piszecie. Pani Jolu, zycze zdrowia, szczescia I szybkiego powrotu do zdrowia.Na tych durniow nie Pani nie zwraca uwagi. I rozum juz odebralo.


Kobiety cierpią standardowo ,co miesiąc . Nie wiem dlaczego Dobry Stwórca tak poskładał organizm Kobiety , ale obłości do dzisiaj mi się podobają :)

Zaś jeśli o panią Jolę chodzi , to czekamy na relację pana Kazimierza , że to nie jest " kaczka dziennikarska " , tylko autentyczna persona . Mam u siebie na twardym dysku Photoshopa i Corela 10.0 .

Jaką fotkę mam Wam wkleić i jakie Info ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Miechunka niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 18:45
Swoją . Z Zaręby a info to za co tam siedziałes >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2021r. o 19:40
~~Białawoszara Miechunka napisał(a): Swoją . Z Zaręby a info to za co tam siedziałes >


Januszu , ty grypserze ... kiedy ta rozprawa , bo mam nadzieję , że jaka piękna pani Prokurator zachwyci się mymi wdziękami , co nie oznacza że z fujara em na plecach przyjdę :D

Tylko powiedz kiedy ... i podpisz się Janusz wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ... wstydzący się imienia , tańczący z wilkami . Mondry inaczej :D

Ale wracając do sprawy , Ksawerego można wyzywać od id...iotów , ale chop wie co w trawie piszczy :)

Dziękuję Stwórco ... nawet jeśli Ksawery w Ciebie nie wierzy :D

Ksawery masz u mnie piwo . Pójdę do kumpla Kuternogi , pożyczę i postawię . Taki cham ze mnie jest :D

Panie Kazimierzu ponoć żyjemy w wolnym kraju ... a wciąż nie mam numeru telefonu do Głupiej Parówy i pani Joli ... proszę o INFO :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Winnik niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 20:05
~Szmaragdowy Osteospermum napisał(a): A co z pacjentami chorymi na inne choroby?nadal umierają w karetkach?cz może już karetki do chorych w ale nie wyjeżdżają?


to temat na reportaż Panie Kazimierzu=moze temu Pan podoła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Czeremcha niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 20:48
gloryfikacja tego listu jest dosc kontrowersyjna....Moim zdniem jesli ktos szczerze chce komus podziekowac to nie musi wybierac taka droge.Wielkie ukłony kieruje do Pana Starosty Bolesławieckiego który dopprowadził ten szpital do funkcjonalnosci i pomógł wyposazyc w sprzet ratujacy zycie .Dzieki temu autorka ego listu - jak i inni pacjenci- mogła leczyc sie w komfortowych warunkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Nawłoć niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 20:49
Pani Jolu, niech Pani szybko wraca do pełni sił. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza