Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Majowe luzowanie obostrzeń
~Brązowoszara Funkia niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 21:22
Jaki ludzki pan....Nawet się nie chce nikomu komentować......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
28 kwietnia 2021r. o 21:31
Wszyscy, nawet rządowi eksperci mówią, że maseczki są poza pomieszczeniami bez sensu. A nawet szkodliwe. Minister zdrowia (może choroby? ) stwierdził, że mamy je nosić ze względów ... psychologicznych! ! ! Ja nawet rozumiem te względy - najwyraźniej decydenci maja problemy z głową. Ale to niech się leczą, a nie każą nam w szmatach na twarzy chodzić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 6:16
~~Jasnobrunatny Dyptam napisał(a): Wszyscy, nawet rządowi eksperci mówią, że maseczki są poza pomieszczeniami bez sensu. A nawet szkodliwe. Minister zdrowia (może choroby? ) stwierdził, że mamy je nosić ze względów ... psychologicznych! ! ! Ja nawet rozumiem te względy - najwyraźniej decydenci maja problemy z głową. Ale to niech się leczą, a nie każą nam w szmatach na twarzy chodzić!



"A nawet szkodliwe" xD
Szkodliwe to jest chyba jakieś promieniowanie obok którego musisz mieszkać. Po przeczytaniu takiego komentarza zaczynam myśleć że aborcja w niektórych przypadkach powinna być obowiązkowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 6:29
~~Szarawozielony Sit napisał(a):
~~Jasnobrunatny Dyptam napisał(a): Wszyscy, nawet rządowi eksperci mówią, że maseczki są poza pomieszczeniami bez sensu. A nawet szkodliwe. Minister zdrowia (może choroby? ) stwierdził, że mamy je nosić ze względów ... psychologicznych! ! ! Ja nawet rozumiem te względy - najwyraźniej decydenci maja problemy z głową. Ale to niech się leczą, a nie każą nam w szmatach na twarzy chodzić!



"A nawet szkodliwe" xD
Szkodliwe to jest chyba jakieś promieniowanie obok którego musisz mieszkać. Po przeczytaniu takiego komentarza zaczynam myśleć że aborcja w niektórych przypadkach powinna być obowiązkowa


Co w tym dziwnego, że maski są szkodliwe? Wielu naukowców o tym mówiło. Zwłaszcza o szkodliwości dla osób chorych i dzieci.
https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/co-zrobic-aby-noszenie-maseczki-nie-bylo-uciazliwe,7074,n,192

https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/male-dziecko-z-maska-na-twarzy-lekarze-protestuja-to-szkodliwy-pomysl-aa-BuBo-pbdB-1H9y.html

Informacji na ten temat mnóstwo. Nawet w TVN i TVP.

Jak chce się odezwać, to trzeba coś wiedzieć. Jak się nic nie wie, to wychodzi taki niegrzeczny bełkot, jak w twoim wykonaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Rojnik niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 7:44
na chwilę ten oprawca przyjął ludzką postać,ponieważ planują przeprowadzić spis bydła zwany powszechnym,co kto ma w co wierzy i gdzie pracuje to nam wyśpiewasz covidioto polaczku,a my za dobre sprawowanie opodatkujemy cię tak że nawet suchej nitki na tobie nie pozostanie,podatek katastralny załatwi to tak że zostaniesz bez dachu nad głową,NIE WIERZYSZ ?to uwierzysz jak się spiszesz,myślisz że dlaczego takie wysokie kary wyznaczyli?,a dlatego żebyś się bał,bo jak się boisz to dobrze,a ja na ten przykład się nie spisze i zapłace kare lub odsiedze to w więzieniu,ale pierwszy raz to zawiasy,więc covidioto maska na ryj i do spisu bydła powszechnego przystąp.200 000 osób zostało zamordowanych przez brak dostępu do służby zdrowia ,covid żądzi choroba bezobjawowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Tawuła niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 8:53
~~Zielonobrunatny Rojnik napisał(a): na chwilę ten oprawca przyjął ludzką postać,ponieważ planują przeprowadzić spis bydła zwany powszechnym,co kto ma w co wierzy i gdzie pracuje to nam wyśpiewasz covidioto polaczku,a my za dobre sprawowanie opodatkujemy cię tak że nawet suchej nitki na tobie nie pozostanie,podatek katastralny załatwi to tak że zostaniesz bez dachu nad głową,NIE WIERZYSZ ?to uwierzysz jak się spiszesz,myślisz że dlaczego takie wysokie kary wyznaczyli?,a dlatego żebyś się bał,bo jak się boisz to dobrze,a ja na ten przykład się nie spisze i zapłace kare lub odsiedze to w więzieniu,ale pierwszy raz to zawiasy,więc covidioto maska na ryj i do spisu bydła powszechnego przystąp.200 000 osób zostało zamordowanych przez brak dostępu do służby zdrowia ,covid żądzi choroba bezobjawowa.
Ortografia mądralo się kłania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 10:09
Nie robi obostrzeń -źle
Luzuje obostrzenia-źle
Wprowadza rygorystyczne obostrzenia -źle
Wy jak ten Budka raz jest za przyjęciem Unijnych pieniążków
A teraz kompletne weto;);)

Jedynie co mi przypomina sytuacja i wypowiedzi adwersarzy rządowych
To takie skojarzenie z Flagą ;);)
Gdzie wiatr wieje tam ja;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 10:21
tu nie chodzi o przyjęcie uninej kasy tylko na pełną transparentność w jej wydatkowaniu...

przypominam ci że Gliński wydał w prywatne ręce kupę szmalu na zakup czegoś co i tak w świetle przepisów było własnością narodową i nie miało prawa być sprzedane za granicę ...

co się zmieniło w tej materii?
NIC...obrazy nadal są własnością nie kogo innego tylko ...dawnego właściciela...

rozumiesz to?
to tak jakbyś kupił mój samochód ale ja nadal jestem jego właścicielem ...;D

kupisz? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.