Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Olbrzymia kolejka na szczepienia
1
emem
5 maja 2021r. o 11:38
~~Jasnoszary Winorośl napisał(a): Temat o kolejce, a trole o szczepionkach. Ręce opadają. Ale mam i żal do autorów tekstu. Dobrze, że ustalili przyczynę bałaganu, ale szkoda, że nie sprawdzili, co działo się później.


No niestety nie mamy możliwości być w takich miejsach non-stop. Mamy także inne tematy i własne życie ;-)


A co do szczepionek - ja się już też zaszczepiłem. Nic mi nie jest, dobrze się czuję, czipa mi nie wszczepili (mimo, że to Pfizer). Czekam na drugą dawkę.
Gdyby nie antyszczepionkowcy musiałbym na swoją kolej czekać dużo dłużej, a tak przed wakacjami będzie już bezpiecznie :-)

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowa Laurowiśnia niezalogowany
5 maja 2021r. o 11:48
Dadzą sobie wstrzyknąć nawet szczochy skunksa wystarczy że im to każą Simon Templar oraz Czarek Pazura w Telewizorze
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-mateusz-morawiecki-pisze-do-premier-danii-chce-odkupic-szcze,nId,5212460


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 maja 2021r. o 11:54
emem napisał(a):
czipa mi nie wszczepili (mimo, że to Pfizer).


Szkoda, może to kółeczko na portalu przestałoby się tak kręcić i kręcić. Czip 5g mógłby pomóc.

emem napisał(a):
Gdyby nie antyszczepionkowcy musiałbym na swoją kolej czekać dużo dłużej, a tak przed wakacjami będzie już bezpiecznie :-)

antyszczepionkowcy załatwili Ci miejsce w kolejce? :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Sasanka niezalogowany
5 maja 2021r. o 11:58
Dzisiaj, mimo, że już są szczepionki, nadal jest kolejka. Przyszedłem na wyznaczoną godzinę, a żołnierz każe ustawić się w kolejce. Przede mną było co najmniej 50 osób.
Nie mam zamiaru stać i zarazić się. Taka organizacja.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
5 maja 2021r. o 13:44
~Cynobrowa Laurowiśnia napisał(a): Dadzą sobie wstrzyknąć nawet szczochy skunksa wystarczy że im to każą Simon Templar oraz Czarek Pazura w Telewizorze

No bo najważniejsze co mówi Edytka Górniak i dr. Zięba, prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieski Jarząb niezalogowany
5 maja 2021r. o 14:45
Przypominam że namawianie ludzi aby targnęli się na swoje życie dając sobie wstrzyknąć śmiercionośny preparat jest karalne !!

Artykuł ten powstał dla tych z ludzi, którzy wzięli już dwie dawki szczepionki na COVID-19, nic im nie jest i śmieją się z tzw. „foliarzy” i ich rzekomej głupoty. Na ich miejscu jednak wstrzymałbym się z podnieceniem i poczekał na efekty długofalowe. Są bowiem specjaliści, którzy ostrzegają, że prawdziwe skutki działania tych preparatów, mogą pojawić się dopiero za rok.

Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni.

Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele.

Czy tak będzie? I czy stanie się to udziałem wszystkich? Trudno określić. Jednak od początku grupa naukowców, walczących z oficjalną narracją na temat pandemii, podkreśla, że szczepionki na COVID-19, to bomba z opóźnionym zapłonem i złudne jest myślenie, że skoro komuś teraz nic nie jest, to tak już zostanie.

Stąd do wszystkich kpiących z osób wątpiących, śmiejcie się póki czas, bo wkrótce możecie już nie mieć powodu
I będzie was ubywać ,ubywać .....

...........




Źródła:

https://www.brighteon.com/3ef68971-87ad-4ac5-9a1c-8552364d8ccd

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/dr-lpalevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
5 maja 2021r. o 15:26
W Jeleniej Górze (województwo dolnośląskie) szczepić mogliby siedem tysięcy osób tygodniowo. Jednak na razie nie jest to możliwe, bo punkt zorganizowany przez miasto, choć gotowy do działania, to wciąż nie otrzymał dostaw szczepionek.


Na 1 Maja - kiedyś "rzucali" kiełbasę świąteczną" teraz rzucili szczepionki, "szczepionki świąteczne".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
5 maja 2021r. o 16:01
Tak, tak jarząbek, już czytaliśmy te bzdury więc zamilcz człeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.