Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nasza Jerozolima.

15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
28 maja 2021r. o 0:57
Horus napisał(a):
no i nadal ma w dupeczce twoje rady...

Krótko................. CHAMISKO z ciebie narcyziku!!!!!!!!!!!!!!!
Odwal się odemnie i od PAnnzdzieckiem!!!!!!!!!!!

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BernardDaf niezalogowany
28 maja 2021r. o 0:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 maja 2021r. o 7:03
"Profesjonaliści potwierdzili właśnie to, co wiele osób podejrzewało od dawna: życie nie ma większego sensu. W swojej pracy pt. „W obronie nihilizmu” brytyjski filozof profesor James Tartaglia z Keele University oraz Tracy Llanera z University of Notre Dame Australia bronią popularnej wśród wielu osób postawy nihilistycznej i twierdzą, że odzwierciedlone w niej poglądy o tym, że życie nie ma żadnego znaczenia i większej wartości, nie tylko należy postrzegać jako coś normalnego, ale też czerpać z tego siłę. Gdy już zdamy sobie sprawę z tego, że system wartości, które mają czynić człowieka szczęśliwym, został tak naprawdę wykreowany sztucznie, a marnowanie czasu w internecie, leżenie przed telewizorem czy ratowanie bezdomnych kotków są w równym stopniu pozbawione znaczenia, to będzie nam się żyło dużo łatwiej."

A Wy tu jakichś miast szukacie. Zbieraniu znaczków niemal mistyczny wymiar przypisujecie.
Jak mawiał klasyk... A wszystko to _uj

Dzień dobry :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2021r. o 7:14
MissWiedzyUczuc napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
no i nadal ma w dupeczce twoje rady...

Krótko................. CHAMISKO z ciebie narcyziku!!!!!!!!!!!!!!!
Odwal się odemnie i od PAnnzdzieckiem!!!!!!!!!!!

MissWiedzyUczuc napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
no i nadal ma w dupeczce twoje rady...

Krótko................. CHAMISKO z ciebie narcyziku!!!!!!!!!!!!!!!
Odwal się odemnie i od PAnnzdzieckiem!!!!!!!!!!!


O przepraszam Cię Droga Miss. To ja jestem sztandarowym chamem i prostakiem Bolec.Info i nie pozwolę sobie odebrać tej pozycji :D

Marcin , gdzie te emotikony ? I podgląd posta ? W technicznym nie reagujesz , to może tutaj na włościach Szacownej Miss ?

A wracając do pasji ...



Miłego piątku absolutnie wszystkim , szczególnie Wam Droga Miss , Tobie Marcinie Marczewski i tobie Januszu T. :)

Jasiu tylko nie pisz , że mi " rajty falują " . Bo kłamiesz .


Dopisane 28.05.2021r. o godz. 07:14:

No sie ma Peerelu :) . Z tym nihilizmem , to ja bym nie przesadzał . Ludzie doktoraty piszą o Kocham Bolec.Info etach , a rzeczywistość jest po prostu rzeczywistością . Kiedyś Urban , ten od Nie powiedział , że naturalnym środowiskiem człowieka jest zadymiony ciemny pokój w oparach alkoholu i przy dobrej muzie . Ja osobiście uwielbiam wręcz taki stan i dziwi mnie świętoszkowatość celebrytów ... tych szczególnie lokalnych :D

Miłego idę po piwo , ... a nie , piwo już mam ... zadzwonię chyba do Alexa :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorysta niezalogowany
28 maja 2021r. o 7:23
Panie PRL ,
wspaniały wpis , niesamowicie edukujące .
Więc nie pozostaje nic innego w takowej sytuacji !!!
Jak porwać przyjaciela Horusa ;););) , stabilnej linki pare metrów zakupić i na wiadukt.
Przecież życie i tak nie ma większego sensu .
A może to już frustracja ??? ,Samotność ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2021r. o 7:29
... Mam telefon do Przema , Lucjana , kilku Bolecnautek i Bolecnautów ... do Janusza T. i do Ciebie Droga Miss nie mam telefonu , a chciałbym usłyszeć Twój głos , jeśli prosić mogę o numer na Priva . PRL też się nie krępuj , w gruncie rzeczy nie gryzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 maja 2021r. o 7:31
Nie dramatyzuj.
A linke jakąś w piwnicy znajdę.
Mogę Ci pożyczyć :)


Dopisane 28.05.2021r. o godz. 07:31:

Ja przyjaciół w internetach nie szukam. Więc numerów nie wysyłam ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Grzybień niezalogowany
28 maja 2021r. o 7:37
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Mam telefon do Przema , Lucjana , kilku Bolecnautek i Bolecnautów ... do Janusza T. i do Ciebie Droga Miss nie mam telefonu , a chciałbym usłyszeć Twój głos , jeśli prosić mogę o numer na Priva . PRL też się nie krępuj , w gruncie rzeczy nie gryzę :)



Proszę; dzwoń 661 952 362
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.