Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak przekonać 'seniora' do szczepienia?

22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 22:07
tak właśnie zrobię ...

a raczej nie zrobię :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Hortensja niezalogowany
10 maja 2021r. o 22:15
PIS-PO-PRL napisał(a): 15 emeryturą, czy którą już tam rozdają. Pogubiłem się :D


A tobie Du-..sko żal ściska ,
Nie jesteś pogubiony , tylko poyebany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Rojnik niezalogowany
10 maja 2021r. o 22:27
Lepsza własna nora niż Śluzowa!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
10 maja 2021r. o 22:33
~~Jasnozielona Hortensja napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): 15 emeryturą, czy którą już tam rozdają. Pogubiłem się :D


A tobie Du-..sko żal ściska ,
Nie jesteś pogubiony , tylko poyebany.


a tam żal od razu. Gacie za małe ubrałem to ściskają du_sko.
Na szybko się ubierałem. Biegłem sprawdzić czy babka już obiecaną 14 dostała... ale nie dostała jeszcze. Zaś czekać trzeba :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 maja 2021r. o 22:53
ale ''pech''...;D

spokojnie ...może jutro...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
10 maja 2021r. o 22:54
Antyszczepionkowcy z chronicznym zatwardzeniem.

Ludzie się szczepią a oni zostali sami ze swoimi fobiami w czarnej dziurze - miało być d_u_p_ie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiały Przetacznik niezalogowany
11 maja 2021r. o 7:22
Nie ma w Polsce szczepień to i nie ma antyszczepionkowców .Wstrzykiwany jest preparat RNA który ze szczepionkami w dotychczasowym tego słowa znaczeniu nie ma nic wspólnego . Wyszczepić się tym preparatem lecą osoby które nie potrafią nawet dostrzec skali kłamstwa jakim są karmione , w wyniku tego wyszczepienia stają się genetycznie modyfikowanymi zombie o długości przeżycia maxymalnie 3 lata .Jak podał rząd 35 % Polaków nie ma zamiaru się wyszczepiać nigdy, a 38% nie zrobi tego na pewno w najbliższym czasie .Świadomość ludzi rośnie i przybywa ludzi którzy nie dadzą sobie wstrzyknąć tego preparatu .Reszta to wyszczepieni modyfikowani genetycznie zombie jak Cytryniec którzy zrozumieli co zrobili i jak mało im życia zostało więc plują z wściekłością jadem na nie wyszczepionych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
11 maja 2021r. o 8:37
Horus napisał(a): a ponad 90 proc. chciałoby móc wybrać preparat, którym się zaszczepi.



Ludzie są jak małe dzieci. Jak chcę wcisnąć dziecku mleko, to nie pytam czy chce się napić mleka, tylko czy chce mleko w kubku zielonym, czerwonym czy w szklance. I wtedy jest zadowolone ze ma wybór, a ja zadowolony bo dziecko swoje mleko wypije. Z wyborem szczepionek robią ten sam numer. Optymizmem napawa, że ponad 30% nie daje się nabrać na ten prosty chwyt. Myślałem, że samodzielnie myślący stanowią mniejszy procent społeczeństwa. Brawo Polacy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza