Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okradł trenerów z Orki
~Szkarłatny Miłek niezalogowany
14 maja 2021r. o 7:25
To ten od rowerów, dlaczego nie siedzi? Coś tu nie gra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowa Nasturcja niezalogowany
14 maja 2021r. o 8:18
Za kradzież na 3500 zł pewnie dostał jakiś wyrok. To jakim cudem facet po miesiącu jest na wolności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Kuklik niezalogowany
14 maja 2021r. o 11:16
~Szarobrązowa Nasturcja napisał(a): Za kradzież na 3500 zł pewnie dostał jakiś wyrok. To jakim cudem facet po miesiącu jest na wolności?
to jest właśnie reforma sądów w/g PiS I Ziobry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 maja 2021r. o 11:51
dziwne...
czytałem post gdzie któś pisał że za rowery nic nie dostał -oprócz tego co ktoś mu za nie zapłacił :D - i wie to z ''pierwszej ręki '' "D

złodziej kradnie dalej -postu nie ma ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Tulipanowiec niezalogowany
14 maja 2021r. o 13:37
Horus napisał(a): dziwne...
czytałem post gdzie któś pisał że za rowery nic nie dostał -oprócz tego co ktoś mu za nie zapłacił :D - i wie to z ''pierwszej ręki '' "D

złodziej kradnie dalej -postu nie ma ...;D


też widziałem ten komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Inkarwilla niezalogowany
14 maja 2021r. o 14:59
Widoczne komentarz też ukradł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 maja 2021r. o 16:40
ot spryciula...

włamał się na serwer ?...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bodziszek niezalogowany
14 maja 2021r. o 20:38
Też widziałem ten komentarz, fajnamoderacja skoro gościu chodzi wolny.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.