Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Puścił w obieg fałszywą stówę. Zatrzymano go już czwarty raz w tym roku!
~~Edi niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 17:53
Po co pokazujecie podrobioną stówkę, pokażcie twarzyczkę tego uczciwego polaczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cwany lis niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 18:57
no ma rozmach diabeł,,,chłopak z wizją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzik ze Wsi niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 19:21
Jakim cudem to coś nadal jest wolne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 19:23
~~Dzik ze Wsi napisał(a): Jakim cudem to coś nadal jest wolne?


Niska szkodliwość czynów, teraz też go wypuszczą, będzie miał co najwyżej dozór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 19:40
Ja przed laty kupiłem 100 dolarów od znajomego który miał brata w USA i twierdził że brat mu przysłał te dolary na życie .Nieświadomy poszedłem do kantoru gdzie sprzedawca stwierdził ,że są fałszywe ,zaproponował mi ,że przedrze banknot na pół ja biorę jedną połówkę on drugą i się rozchodzimy ,a jeżeli się nie zgadzam dzwoni na Policję ,ja zaproponowałem żeby zadzwonił bo miałem wiedzę od kogo kupiłem ,gówno gnojowi zrobili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wkwk niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 19:42
zutylizowac pasozyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Jeżyna niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 20:54
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dzik ze Wsi napisał(a): Jakim cudem to coś nadal jest wolne?


Niska szkodliwość czynów, teraz też go wypuszczą, będzie miał co najwyżej dozór.
niska? To ten co zaje bał rowery za prawie 4k
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaania niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 8:50
Szarlej Ty śmieciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza