Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Strefa Płatnego Parkowania - Masz pytania? Mamy wiele odpowiedzi!

~~Piotr Koszorek 10 czerwca 2021r. o 19:35
Uważam to za skandal, dojenie uczciwych mieszkańców i ich rodzin, czy ich gości. Zrozumiał bym, jeżeli chodziło by o centrum miasta, ale oni obstawili każdy możliwy parking, pomiędzy blokami etc. w mieście parkometrami. Jeżeli przyjedzie do państwa, ktokolwiek z rodziny, czy znajomi, będą musieli płacić ok 100 zł dziennie za parkowanie. Rozliczymy za to jako suweren przy okazji najbliższych wyborów radnych, powiat i prezydenta miasta!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Nawłoć 10 czerwca 2021r. o 21:42
od kiedy rządzi prezio ,to zawsze piszą że rozliczą i tak ok 20 lat ta sama śpiewka ,przestań straszyć dobrego gospodarza miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwertyu 10 czerwca 2021r. o 21:53
gdzie mieszka Roman? czy aby w strefie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik 10 czerwca 2021r. o 22:03
~~qwertyu napisał(a): gdzie mieszka Roman? czy aby w strefie?

niestety nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3 d 11 czerwca 2021r. o 16:00
~~qwertyu napisał(a): gdzie mieszka Roman? czy aby w strefie?

Nie, boczna Lubańskiej, z lewej strony , ale nie podam dokładnie, bo RODO :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ przedwczoraj o 3:57
https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-to-koniec-lupienia-kierowcow-w-strefach-parkowania-wyrok-sad,nId,5288534
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółta Gazania przedwczoraj o 8:43
Tak, mam pytanie, kiedy ten pierwszy idio.ta wyjedzie z tego miasta i nie wróci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Rącznik przedwczoraj o 12:11
Tak się zastanawiam czy pieniędzy zabrakło w MOPS na 500+ właśnie z powodu inwestycji miasta w płatne parkingi ? Zawsze przelewali max do 5 każdego miesiąc , a teraz cisza . Chyba wyrównają w lipcu gdy ruszy strefa i w mieście kasę poczują . Wygląda na to że w mieście nie ma na nic pieniędzy przez chybione "inwestycje" . Łatają dziury pieniędzmi jak typowi dłużnicy ( w tym miesiącu opłacę prąd , a w przyszłym wodę , a potem gaz , reszta niech czeka) , tuż przed wkroczeniem komornika. Jak to mówi pewien tłusty opalony facet :" po pierwsze mieszkańcy" (zapłacą za wszystko to co sfinansują z własnych kieszeni)
W.....sz piotruś elektorat z bloków socjalnych i cię spuszczą przy wyborach :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy