Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabytkowa klinkiernia w Nowogrodźcu - to, co można tam zobaczyć przeraża! [WIDEO]
~~RRR niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 21:27
Tak wygląda Nowogrodziec od podszewki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Hutujnia niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 9:20
Czyli mam rozumieć, że jak się coś narozrabia, wystarczy nie odbierać korespondencji? Jeśli tak prawo będzie egzekwowane, to takie sytuacje będą się powtarzać.
W głowie mi się nie mieści, jak można nie zlokalizować człowieka (zresztą niejednego) odpowiedzialnego za ten stan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qqq niezalogowany
9 czerwca 2021r. o 10:54
~~Złocistożółta Hutujnia napisał(a): Czyli mam rozumieć, że jak się coś narozrabia, wystarczy nie odbierać korespondencji? Jeśli tak prawo będzie egzekwowane, to takie sytuacje będą się powtarzać.
W głowie mi się nie mieści, jak można nie zlokalizować człowieka (zresztą niejednego) odpowiedzialnego za ten stan.


To jest taki sam absurd jak ja bym podał adres korespondencyjny mojego pola .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Mydlnica niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 5:41
Wiadomo o co chodzi. Zniszczyc zabytkowy zespol, dostac wyrokiem sadu zgode na rozbiorke z powodu smierci technicznej i uzyskac dobry teren inwestycyjny. A urzedy sa tak naprawde bezradne,bo to panstwo nadal jest bezradne w zakresie egzekwowania prawa i sady pracuja jsk pracuja. Mogr sie zalozyc, ze postepowanie zostanie umorzone z powodu niskiej sxkodliwosci spolecznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
15 lutego 2022r. o 0:52
I pomyśleć że w tym najwyższym budynku kiedyś mieszkałem. Z tej cegielni szła cegła m.in. na zamek królewski w Warszawie i dziesiątki kościołów w Polsce. Cegłę również eksportowano . Pozdrawiam ludzi , pewnie już nielicznych, którzy wylewali litry potu oraz dawnych moich sąsiadów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helena niezalogowany
15 lutego 2022r. o 11:27
Do tego doprowadzili Włodarze nikt inny , nie wiadomo komu to sprzedali czy to duszą jako własność Gminy czy może spółka n ZanZibarze której nikt nie widział na oczy , wszystko siedzi w kieszeni urzędasów . Tylko proszę nie pisać że to nie prawda nie ma koperty nie ma problemu . . Tak działa Dojna zmiana , Nowy Ład , Unijne procedury i Kościelno- Gminne spółki i Cuda Radnych ( podobno społeczników ) , Sekretarzy i pomniejszych Bonzów . Pisze tu o całym Kraju a Nowogrodziec to typowy przykład i mają to gdzieś co będzie , z tym fantem zniszczą , rozkradną , sprzeda się za bezcen komuś kto oczywiście wyłoży ( Odpowiednią ) kasę .. Urząd znajdzie miliony kłamstw żeby utrzymać status Quo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza