Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS w Bolesławcu walczy o przedsiębiorców i pracowników
~~Pszeniczna Nasturcja 15 czerwca 2021r. o 0:35
~~hucpa napisał(a): stan polskiego sportu zwłaszcza gier zespołowych jest smutnym odzwierciedleniem stanu polsko-pisowskiego państwa z kartonu. Nasi kopacze dopasowali się do rządzących pisowskich miernot strzelając nam samobójczy gwoźdź do trumny.
Stan państwa jest o stokroć gorszy ! Ale kurski i tak jest zadowolony.

Kurski za jakość transmisji 4K odpowiada i z tego może byc zadowolony. A za jakość kopaczy to suwerenny - wolny od PIS - PZPN odpowiada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.