Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HORMANN - praca!
REKLAMA RENA - praca!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie czerwone kartki, klasyczny hat trick, dwie bramki z doliczonym czasie gry w meczu Leśnika z Prochowiczanką
~~Kibic 13 czerwca 2021r. o 8:32
Panie Kazimierzu nic się nie stało.
Bledy są po to żeby je poprawiać.
Dziękujemy że jest Pan z nami !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon 13 czerwca 2021r. o 19:05
~~Rudozłoty Floks napisał(a): Panie Kaziu ,klasyczny hat tric to strzelenie 3 bramek w jednej połowie meczu .Może to być albo w pierwszej albo drugiej połowie .

W piłkarstwie funkcjonuje hat trick, ale nie jest przyjęte, że termin ten obowiązuje jako określenie strzelenie trzech bramek w jednej z połówek meczu . Przyjęte jest używanie tego terminu w przypadku strzelenia trzech bramek w całym meczu i Pan Kazimierz nie popełnił żadnego błędu, mimo, że takowe się jemu zdarzają tak jak każdemu innemu człowiekowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.