Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Musisz postać dwie godziny w kolejce, aby załatwić identyfikator w strefie płatnego parkowania
~~bolo 16 czerwca 2021r. o 22:26
We Wrocławiu nowe płatne parkingi, dla mieszkańca ulicy 10 zł miesięcznie (rocznie 100 zł) a u nas ...sami dobrze wiecie ile .Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pa i pacz 17 czerwca 2021r. o 6:36
Płatne parkingi powinni zrobić tylko przy tych obiektach, do których przyjeżdżają turyści (ogród botaniczny, filharmonia, zoo itp.), a przy miejscach służącym mieszkañcom naszej gminy miejskiej i wiejskiej ( miejsca pracy, urzędy) zostawić bezpłatne parkowanie, bo przecież nasi radni chcą dla nas dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Pieris 17 czerwca 2021r. o 12:50
Panie Roman! Pan pmyśli o ludziach starszych bez pojazdów jak moja 90 letnia ciocia, głosowała na Pana. Codziennie do niej jeżdżę zrobić zakupy, zabrać pranie, czasem posprzątam. Mieszkam w Bożejowicach. Teraz ze skromnej pensji będę musiałą zapłacić 240 zł na miesiąc. Przecież autobusami prania i innych przedmiotów do pielęgnacji i często ciężkich zakupów nie będę wioziła... Powinien Pan pomyśleć żeby takim osobom dać jakiś bilet na okaziciela dla opiekunów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Śnieżnik 17 czerwca 2021r. o 16:20
a co to ''cara'' obchodzi?
on za parking pod Ratuszem przecież nie płaci...

to jest prawdziwa ''cena władzy''

ale spokojnie ...nadchodzi kolejny czas na ''głosujta na wójta''...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Pierisa 17 czerwca 2021r. o 17:21
Liliowoniebieski Pierisie, skor jeździsz samochodem, to pewnie nawet nie wiesz jak trudni teraz autobusem z Bożejowic dojechac odkąd zlikwidowano linię 8. Zresztą, nawet na terenie miasta autobusy zostały nieźle okrojone, gdy wprowadzono bezpłatną komunikację. Pomaganie cioci będzie teraz bardzo kosztowne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.