Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biskup Zbigniew Kiernikowski pod presją Rady Parafialnej zmienia decyzje i pozostawia proboszcza w Gościszowie, cześć mieszkańców oburzona
~~Monia 19 czerwca 2021r. o 13:16
~~aga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kolejna nie doinformowana jak byś chciała wiedzieć to z tego co słyszałam Pan Ludwik był tez za tym bym zmienić księdza w tej parafi wiec raczej chyba nie jest lizusem bo rozmawiał z ludźmi którzy chcieli i chcą zmiany księdza !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aga 19 czerwca 2021r. o 13:50
~~Monia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~aga napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kolejna nie doinformowana jak byś chciała wiedzieć to z tego co słyszałam Pan Ludwik był tez za tym bym zmienić księdza w tej parafi wiec raczej chyba nie jest lizusem bo rozmawiał z ludźmi którzy chcieli i chcą zmiany księdza !!!!

Monia pamiętam te czasy jak Ludwik lizał cztery litery Relichowi .Oczywiście teraz nie pałają do siebie sympatią.bo Relich wszystkich lizusów wykorzysta i wypluje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Maczek 19 czerwca 2021r. o 13:58
~~Irek Sonina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~aga napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ludwik Torba napisał(a): Jak macie sprawę do Sołtysa to zapraszam. Interesantów przyjmuje od rana do wieczora, a nie z ukrycia wypisujecie głupoty.Pozdrawiam sołtys wsi Gościszów .

Ludwik zawsze byłeś lizusem jak nie do Relicha to do plebana .


Kolejna anonimowa napisała.Przyjdź i w oczy to powiedz


Szanowny Panie Sami zaczęliście takie akcje, kto mieczem wojuje od miecza ginie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~katoliczka Zofia 19 czerwca 2021r. o 14:28
~~Mati napisał(a): Antykoncepcja jest grzechem ciężkim takie jest prawo kościelne a nie wymyślił sobie to ksiądz!


Ja pierd**ę ,mamy 21 wiek ,ludzie chodzą po księżycu ,pojazdy ziemskie jeżdżą po Marsie a na wsi bez zmian ,ciemnota i zabobony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parafianka 19 czerwca 2021r. o 15:25
Proponuję teraz zebrać podpisy kto jest za odejściem proboszcza. Wtedy okaże sie ile ma zwolenników. Gosciszow ma kolo 1000 uprawnionych mieszkańców do głosowania. Ja stawiam na jakieś 50 ciu zwolenników no i 50 fałszywych. Pamiętajmy ze do kościoła nie chodzą tylko lizusy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XXL 19 czerwca 2021r. o 15:57
Ksiądz ś.p Ryszard był 30 lat i nie było czegoś takiego co dzieje się teraz,widocznie ksiądz nie odpowiedni dla Gościszowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Moetoja 19 czerwca 2021r. o 16:03
~~XXL napisał(a): Ksiądz ś.p Ryszard był 30 lat i nie było czegoś takiego co dzieje się teraz,widocznie ksiądz nie odpowiedni dla Gościszowa

Nie było jeszcze księdza w gosciszowie który jeszcze nie wyleciał przez donosy. Nawet ksiądz Ryszard wyleciał przez donosy. Więc to nie prawda co piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Funkia 19 czerwca 2021r. o 16:29
ś.p. Księdza Rysia zostawcie w spokoju!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.