Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat bolesławiecki bez nowych zakażeń koronawirusem
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 20:03
no i po meczyku...

super meczyk i pozwolę sobie na pewną fantazję ...

kiedy ''nas'' tak będą grać?
coś mi się wydaje że nie ma na to szans...
a poziom Danii to już dla nich ''kosmos'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 20:07
~~Bury Kalocefalus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowa Katalpa napisał(a): Jak normalne osoby powinny się chronić przed osobami które dały sobie wstrzyknąć ten preparat genetyczny
https://www.facebook.com/100020438860108/posts/779086819449273/?app=

Głupcze - przepraszam że piszę to jak do kolegi , kim Ty jesteś aby pisać takie brednie ? .

Co jest brednią, a co nie to zależy kto jak widzi rzeczywistość .Dzisiaj mamy próby narzucania jedynej narracji ,cenzurowania ,,oraz ewidentnych kłamstw mediów maistreamowych oraz tzw .rządowych ekspertów, Jedną z głównych zasad demokracji jest wolność słowa .Mimo że ta zasada jest ewidentnie łamana ,upływ czasu pokazuje coraz dobitniej że kłamcy ,moderatorzy i manipulatorzy przegrywają ,a społeczeństwa się budzą .Dla wielu którzy poddali się tej propagandzie będzie już za późno ,niestety , każdy może posłuchać linku który dałem ,nie każdy musi się z tą wypowiedzią zgadzać ale każdy ma prawo się z tą wypowiedzią zapoznać Zastosowana autokorekta

Bardzo dobra odpowiedź .dawno już zauważyłam że osoby tzw.pro szczepionkowe oraz osoby które się zaszczepiły zamiast merytorycznych argumentów używają tylko epitetów i próbują poniżyć osoby mające inne zdanie .Mogę się z kimś nie zgadzać ale z tego powodu nigdy nie nazwała bym go głupcem.
Ktoś kiedyś powiedział mądre zdanie ",mogę się z kimś nie zgadzać ale zrobił bym wszystko aby ta osoba miała prawo do wypowiedzi swojej opinii "


Co jest brednią a co nie oto jest pytanie .
Portale antyszczepionkowqców i ich zwolennicy nie są w stanie tego zrozumieć , wznieś się powyżej ich głupoty i nie płacz kiedy otrzymasz odpowiedź adekwatną do twojej głupoty .
Epitety - to jest to co napisałeś - zero faktów , nazwanie kogoś głupcem to opinia o takich jak ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 20:37
dlaczego nawet zaszczepieni muszą nadal nosić te maski i tą deltą (a w przyszłości betą ;D ) mogą się zarazić nawet ci w PEŁNI ZASZCZEPIENI

no to na kiego ''wuja'' te szczepionki jeśli nie chronią was tak samo jak mnie kiedy ja się przecież nie zaszczepiłem i nie zamierzam...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
27 czerwca 2021r. o 20:38
oho... Lucjan się odpalił.
Czas na trupy na ulicach :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 20:46
on się nie obudził ...

on po prostu się ujawnił wychodząc z głębokiej niby konspiry...

nie było tu jednego dnia by nie przewidywał ...armagedonu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 20:50
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nadżółkła Gynostemma napisał(a): że aż zygac się chce


Ty najpierw sprawdź jak się pisze to słowo hahaha

Polonista a mozg zryty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 21:00
a teraz liczę na to że odpadnie Portugalia...

tylko dlatego że ich nie lubię ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 21:21
Horus napisał(a): dlaczego nawet zaszczepieni muszą nadal nosić te maski i tą deltą (a w przyszłości betą ;D ) mogą się zarazić nawet ci w PEŁNI ZASZCZEPIENI

no to na kiego ''wuja'' te szczepionki jeśli nie chronią was tak samo jak mnie kiedy ja się przecież nie zaszczepiłem i nie zamierzam...




Jestem zwolennikiem szczepień dobrowolnych , jestem z tymi co wierzą naukowcom którzy w obliczu wielkiego zagrożenia opracowali szczepionki które dają nadzieję na normalność .
Ty i PRL w mojej ocenie to wystraszeni głupcy tacy jak Panna zwolennicy teorii spiskowych .
Deltą czy inną odmianą COVIDA mogą być zarażeni dziesięciu na stu zaszczepionych , jesteś w stanie zauważyć tą wielką różnicę ? .
Włącz myślenie , pozbądź się strachu , tyle i tylko tyle .
Dzięki nauce możemy się przyczynić do rozwoju naszej cywilizacji. Ale czy znane nam powiedzenie , nauka to potęgi klucz jest nadal aktualne moim zdaniem TAK .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.