Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni zajmą się projektami uchwał w sprawie uchylenia strefy płatnego parkowania oraz zmian cen za parkowanie
~~Kanarkowy Tamaryszek niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:03
Strefa powinna ograniczać się do starego miasta a nie pół miasta strefą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Mikołajek niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:06
Strefa płatnego parkowania - pół miasta!
Kto to wymyślił ?????? A ceny ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:15
~~Cyklamenowy Bukszpan napisał(a): Niech przypadkiem RM, której nie jestem entuzjasta, nie zmienia stref. Może mniej samochodów będzie w mieście i więcej wolnych parkingów się znajdzie. Może wreszcie mieszkańcy okolicznych wsi przestaną przyjeżdżać z byle Kocham Bolec.Info a do miasta. Bardzo dobrze. Opłaty muszą być. Zastosowana autokorekta

Powiedz to właścicielom sklepów sprzedających byle pier doły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:25
~~Żółtobrązowa Lewizja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poczerwieniały Fiołek napisał(a): PiS na Białoruś szukać butów Przykurcza, sierota chodzi w 2 lewych.


Za dużo TVN. Patrz na Bolesławiec.


To nie tvn mu zakładał dwa różne buty.

W życiu nie widziałem pajaca chodzącego w dwóch różnych butach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Żurawina niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:55
Mieszkam na wsi poza Bolesławcem, pracuje w centrum miasta, bilet parkingowy dla takich osób kosztuje 240zł miesięcznie. Dla mieszkańców Bc 200 zł rocznie. Rozważam przemeldowania się do rodziny w Bc, bo 2500 rocznie za parkowanie to dla mnie za dużo a rowerem do pracy nie dojadę. Mam nadzieje, ze radni zmienią cenę biletu dla takich osób jak ja, które mają potwierdzenie, ze pracują w centrum miasta i musza tam codziennie dojeżdżać i parkować przez kilka godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:06
Uderzy to w urzędasów którzy mieszkają w gminie.
Jedna wypłata na parkowanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Rozchodnik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:08
~~Poczerwieniały Fiołek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowa Lewizja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Poczerwieniały Fiołek napisał(a): PiS na Białoruś szukać butów Przykurcza, sierota chodzi w 2 lewych.


Za dużo TVN. Patrz na Bolesławiec.


To nie tvn mu zakładał dwa różne buty.

W życiu nie widziałem pajaca chodzącego w dwóch różnych butach.

.... Ciesz się ze tvn Deutsche informacjon nadaje jeszcze w naszym pięknym języku, choć tam ten jezyk pogardliwy i chamski, ale jeszcze trochę i pozostaną tylko polskie napisy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Różanecznik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:21
Strefa w tak małym mieście, to gwóźdź do jego trumny. Nie dość, że stajemy się miastem emerytów, to zamykamy się na okolicznych mieszkańców, nie zachęcamy ich zamieszkania wBolcu. Chory pomysł, wcale nie dla ratowania budżetu, bo budżet mamy spory, tylko źle zarządzany. Mniej na kler, mniej na MZK (zlikwidować darmowe bilety) i będzie OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza