Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: Stara Księgarnia - czy rzeczywiście warto?
~~Szarawy Kocanki niezalogowany
19 lipca 2021r. o 19:30
Jadłam tam łososia z frytkami z batatów i szparagami. W karcie były pure z zielonego groszku. Na moim talerzy jednak zabrakło. Koszt Dania 38 zł. Niestety nie polecam.
Bardzo mała porcja i zdecydowanie źle doprawione. Jedyne co miało smak to szparagi. Osobiście raczej więcej tam nie zjem obiadu. Zapomniałam dodać ze kawa mrożona z lodami była bez lodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konsument niezalogowany
20 lipca 2021r. o 22:40
Nie byłem w tej księgarni jeszcze, lecz nie wierzę jednak w opinie tego typu tajnych "specjalistów" od kuchni.
Przedewszystkim wątpię w ich niezależność bo nie mam przecież gwarancji czy owy tajny znFca nie jest czasem zaprzyjaźniony z właścicielem jakiejś konkurencyjnej restauracji? Być może tak, być może nie??? Jak pisze to anonim to jakie mam mieć gwarancje, że na pewno jest
bezstronny?





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bernadetta niezalogowany
20 lipca 2021r. o 23:09
~~Konsument napisał(a): Nie byłem w tej księgarni jeszcze, lecz nie wierzę jednak w opinie tego typu tajnych "specjalistów" od kuchni.
Przedewszystkim wątpię w ich niezależność bo nie mam przecież gwarancji czy owy tajny znFca nie jest czasem zaprzyjaźniony z właścicielem jakiejś konkurencyjnej restauracji? Być może tak, być może nie??? Jak pisze to anonim to jakie mam mieć gwarancje, że na pewno jest
bezstronny?







Idź sam spróbuj tej karkówki. Przeczytaj komentarze, opinie na Google. Wiele ich było o tej potrawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 16:31
Słabe i niedoprawione jedzenia, słabe mięso, kelnerki nie zainteresowane klientem.Brudne, poplamione i pogniecione menu. Jestem na nie. Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ariadna niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 21:14
Byłam dzisaj sympatyczna obsługa. Pizza smaczna stolik czysty. Co mi się spodobało bardzo duży wybór książek znalazłam fajne pozycje. Klimat fantastyczny. Czy polecam oczywiście że tak. Ceny normalne jak na rynek. Cisza spokój w środku . Jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
14 sierpnia 2021r. o 11:32
W księgarniach mole zjadają książki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ppfn niezalogowany
1 września 2021r. o 11:56
Jadłam to danie z karkówką i było za każdym razem równie pyszne, ja z czystym sumieniem polecam ta restauracje, a co do ceny - hmm uważam ze jest po prostu adekwatna do dużej porcji którą dostałam. Nie było to oczywiście 1 danie które tam jadłam i każde było b.dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ivan Kinsman niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 17:23
This is a real hidden gem in Boleswacec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza