Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk w sierpniu w Bolesławcu
~~Eee niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 23:07
~~ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Strach przed Tuskiem odbiera pisdzielcom i ich wyznawcom resztki szarych komórek dlatego piszą i mówią coraz większe pierdoły.

Strach, czy pogarda ?? Bo to jednak dwie rożne sprawy. Kim trzeba być by sprzedawać swoich rodaków tym, którzy kiedyś ich mordowali. Ilu oddało życie za Polskę, za swoich rodaków, a teraz zdrajcy są uznawani za bohaterów. Wstyd !! Wcale nie trzeba być pisdzielcem, ani ich wyznawcą, wystarczy być człowiekiem, któremu historia i przodkowie nie są obojętni.


?????????
Napisz konkret lub zamilcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 23:40
~~Eee napisał(a):
?????????
Napisz konkret lub zamilcz.

Rozkazywać to możesz swojemu psu, a nie mi . A jak konkretów do tej pory nie udało ci się zauważyć, to ich poszukaj, bo czasami i krowie trzeba żarcie pod ryj podsunąć, żeby zauważyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 23:47
~~ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a):
?????????
Napisz konkret lub zamilcz.

Rozkazywać to możesz swojemu psu, a nie mi . A jak konkretów do tej pory nie udało ci się zauważyć, to ich poszukaj, bo czasami i krowie trzeba żarcie pod ryj podsunąć, żeby zauważyła.


A więc proszę zamilcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 23:51
~~Eee napisał(a):
A więc proszę zamilcz.

A jak ja Cię poproszę, żebyś mnie w zad pocałował/a to to zrobisz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 12:41
Małgosia Sadurska,była minister w kancelarii Dvpy w PZU zarabia tyle:
-2017 r. – 421 000 zł.
-2018 r. – 766 000 zł.
-2019 r. – 1 543 000 zł.
-2020 r. – 1 582 000 zł.
Musi być wziętym specjalistą bo przecież inaczej tyle by nie zarabiała. Tak, ta kasa jej się należy, k.... mać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 12:58
~~Olo napisał(a): Małgosia Sadurska,była minister w kancelarii Dvpy w PZU zarabia tyle:
-2017 r. – 421 000 zł.
-2018 r. – 766 000 zł.
-2019 r. – 1 543 000 zł.
-2020 r. – 1 582 000 zł.
Musi być wziętym specjalistą bo przecież inaczej tyle by nie zarabiała. Tak, ta kasa jej się należy, k.... mać !


Za dobrą pracę dobra płaca.
I nie przeklinaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 13:06
Maski opadły! Tusk ujawnił, po co wrócił do Polski: Mam jednego oponenta, jednego konkurenta – PiS

W wywiadzie dla tygodnika „Polityka” Donald Tusk był pytany o wpływ jego powrotu do Polski na sytuację opozycji oraz o taktykę polityczną do wyborów. Początkowo przekonywał, że w tym kontekście, że będzie otwarty na współpracę z demokratycznymi środowiskami, po chwili jednak ujawnił, jaki jest najważniejszy element jego propozycji programowych… Tu obyło się bez zaskoczeń. Punkt pierwszy programu Tuska brzmi bowiem: „Odsunąć PiS od władzy”.
I po co szczekacie , wyjaśnił wam wasz boss po co wrócił ??
A teraz bić w dzwony , dzbany Bolesławieckie
I ogłaszać powrót Ryżego Olsena ;);)…….D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 13:15
~~Humorek napisał(a): Maski opadły! Tusk ujawnił, po co wrócił do Polski: Mam jednego oponenta, jednego konkurenta – PiS

W wywiadzie dla tygodnika „Polityka” Donald Tusk był pytany o wpływ jego powrotu do Polski na sytuację opozycji oraz o taktykę polityczną do wyborów. Początkowo przekonywał, że w tym kontekście, że będzie otwarty na współpracę z demokratycznymi środowiskami, po chwili jednak ujawnił, jaki jest najważniejszy element jego propozycji programowych… Tu obyło się bez zaskoczeń. Punkt pierwszy programu Tuska brzmi bowiem: „Odsunąć PiS od władzy”.
I po co szczekacie , wyjaśnił wam wasz boss po co wrócił ??
A teraz bić w dzwony , dzbany Bolesławieckie
I ogłaszać powrót Ryżego Olsena ;);)…….D


Korupcyjne relacje w Funduszu Sprawiedliwości ujawnił NIK. Sprytne to zawiadomienie o sytuacji wicepremiera Jarosława K. Jeżeli po otrzymaniu informacji o tej korupcji nie złoży on zawiadomienia do prokuratury,to sam będzie odpowiadał z 231 kk. Prokuratura w następnej kadencji ma gotowca. Oby tylko dożył a nie fiknął przed postawieniem zarzutów .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza