Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA RENA - praca!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego warto pić Bolesławiankę? - wywiad z prezesem PWiK w Bolesławcu, Józefem Królem
~~Bolecnauta 18 lipca 2021r. o 19:48
Lanie wody w plastyki to idiotyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~opinia 18 lipca 2021r. o 23:19
~~obserwator napisał(a): panie król jesli wasza woda jest taka zdrowa lepsza od butelkowej to dlaczego wczesnie nie podarowano te szklane butelki ktore tak szumnie reklamujecie i nie uzupełniliscie bolesławiecka woda by podarowac oddziałowi covidowemu naszej placówce Szpitala Powiatowy???/ dlaczego dzieci szkoły podstawowej jak i darczyncy musieli kupowac wode butelkowa dla szpitala.Czego pan wtedy nie zablokował tego rodzaju akcje i nie zagloryfikował alternatywne rozwiazanie które byłoby zdrowe dla pacjenta?-skoro pan po fakcie to robi to znaczy ze woda butelkowa jest bezpieczna.Po co ten lans?A moze wodociagi bankrutuja ludzie wode oszczedzaja i wola butelkowa.
popieram sprawe poza jedna korekta do szpitala zawieziono wode w plastikowych opakowaniach nie szklanych.czego wtedy nie nagłasnialiscie o wielce zdrowotnej wodzie bolesławieckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 19 lipca 2021r. o 8:37
Pytam dlaczego nie zawiezliscie ludziom w potrzebie wasza wodę bolesławiec ka do szpitala na oddziałcovidowy tylko chorzy musieli pić wodę z butelki plastykowejSkoro wasza woda jest tak uzdrawiająca..? - zapewne zmniejszyła by się liczebność zgonów. Widocznie coś z tą woda nie tak skoro nie przyłączyliscie się do akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem 20 lipca 2021r. o 8:32
Jak wynika z danych firmy Centrum Monitorowania Rynku (CMR) w pierwszym półroczu 2021 roku Polacy kupili mniej alkoholu w opakowaniach do 200 ml, czyli w tzw. małpkach. Największe spadki odnotowały najtańsze, czyste wódki – to niemal 30 proc. ilościowo rok do roku. Sprzedano też mniej wódek smakowych .

Ja kupuję od razu pół litra ,po co 2 razy chodzić do Biedronki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Henry 20 lipca 2021r. o 22:58
~~Bolecnauta napisał(a): Pytam dlaczego nie zawiezliscie ludziom w potrzebie wasza wodę bolesławiec ka do szpitala na oddziałcovidowy tylko chorzy musieli pić wodę z butelki plastykowejSkoro wasza woda jest tak uzdrawiająca..? - zapewne zmniejszyła by się liczebność zgonów. Widocznie coś z tą woda nie tak skoro nie przyłączyliscie się do akcji.

Po co było wozić wodę, która cieknie z każdego kranu w szpitalu ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 22 lipca 2021r. o 1:53
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Jak wynika z danych firmy Centrum Monitorowania Rynku (CMR) w pierwszym półroczu 2021 roku Polacy kupili mniej alkoholu w opakowaniach do 200 ml, czyli w tzw. małpkach. Największe spadki odnotowały najtańsze, czyste wódki – to niemal 30 proc. ilościowo rok do roku. Sprzedano też mniej wódek smakowych .

Ja kupuję od razu pół litra ,po co 2 razy chodzić do Biedronki .
kto normalny robi zakupy w biedronce?a tym bardziej alkohol?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 22 lipca 2021r. o 3:03
świeża dostawa wody z niemiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy