Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego warto pić Bolesławiankę? - wywiad z prezesem PWiK w Bolesławcu, Józefem Królem
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
17 lipca 2021r. o 7:58
Woda to nie browar ,nie idzie tego dużo wypić ,mój rekord to 2 szklanki ,rano na kacu .A i tak myślałem ze pęknę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosia niezalogowany
17 lipca 2021r. o 8:54
Taka dobra, a czajnik muszę odkamieniać co chwila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
17 lipca 2021r. o 11:49
PIS-PO-PRL napisał(a): Odliczą mi za "odprowadzanie ścieków" jeżeli będę miał udokumentowane ile tej wody z kranu wypiłem?

No nie odliczą bo zwróciłeś ją potem do sedesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atam niezalogowany
17 lipca 2021r. o 15:49
Ja myślałem ze ten Pan jest już na emeryturze a tu masz babo placek ze jeszczeeeeee pracuje nononono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
17 lipca 2021r. o 16:30
Właściwie, to właściciel bolec.info nie zamieszczając wyraźnej informacji, że powyższe, zawarte w tekście informacje, są PRYWATNYMI opiniami pana Króla i nie redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, naraża się na odpowiedzialność karną, za ewentualne skutki i koszt leczenia, będące następstwem spozywania nieprzegotowanej wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ana niezalogowany
17 lipca 2021r. o 18:11
Woda kiedyś była dobra. Teraz nie ryzykowałabym picia jej bez gotowania. Od kilku miesięcy zauważyłam że zapach chloru bądź innych składników znacznie pogorszył jej jakość. Nie wspomnę już o kamieniu jaki gromadzi się w czajniku. Dobrze że ten temat został w końcu poruszony. Uważam, że tytuł wywiadu z prezesem PWiK jest nieodpowiedni. Dobrze napisał Zenek. Zanim dotrze do odbiorcy jej jakość spada. Panie prezesie proszę zrobić wszystko żeby ta woda która pan reklamuje nadawała się naprawde do picia.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
17 lipca 2021r. o 18:37
~~Bolecnauta napisał(a): Piję z całą rodziną wodę z kranu nieprzegotowaną, Jest bardzo dobra i smaczna. Czuję się bardzo dobrze. Polecam


Spróbuj piwa , zmienisz zdanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
17 lipca 2021r. o 19:13
Nie mam dużego brzucha, woda w tym pomaga. A piwko też się wypije
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo