Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Petycja do władz miasta o nadanie imienia ks. Johannesa Fischera skwerowi między Bazyliką a ul. Sierpnia’80
~~Rdzawa Czereśnia 20 lipca 2021r. o 23:17
~~Płowobrązowy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Pragnia napisał(a): Jestem jak najbardziej za. Czy Polacy muszą zawsze doszukiwać się drugiego dna? Wstyd, że Bolesławianie nie doceniają zasług wybitnych ludzi. Nie ma znaczenia, kto był jakiej narodowości, tylko to, jakim był człowiekiem i co po sobie pozostawił! Tu kamienie mówią po niemiecku, bo Niemcy tu budowali. Mieszkańcy korzystają z tego, co Niemcy pozostawili po sobie i jakoś im to nie przeszkadza. Uprzedzenia zasłaniają im oczy i trują umysły . Czas wreszcie się ocknąć!

Nie widziałeś, może nie pamiętasz a może nie wiesz, bo ciebie jeszcze na świecie nie było, co Polacy zastali tutaj w 1945 roku.Śródmieście to było jedne eielkie gruzowisko. Całą starówkę miasta Polacy po wojnie odbudowali. Żaden Niemiec w tym nie uczestniczył.

zapomniałeś napisać kto zniszczył miasto (wojna ma swoje prawa)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Godecja 21 lipca 2021r. o 0:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Trzykrotka 21 lipca 2021r. o 12:58
Łachudry z info b-c
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik 21 lipca 2021r. o 13:16
~~Niebieskozielona Pragnia napisał(a): Jestem jak najbardziej za. Czy Polacy muszą zawsze doszukiwać się drugiego dna? Wstyd, że Bolesławianie nie doceniają zasług wybitnych ludzi. Nie ma znaczenia, kto był jakiej narodowości, tylko to, jakim był człowiekiem i co po sobie pozostawił! Tu kamienie mówią po niemiecku, bo Niemcy tu budowali. Mieszkańcy korzystają z tego, co Niemcy pozostawili po sobie i jakoś im to nie przeszkadza. Uprzedzenia zasłaniają im oczy i trują umysły . Czas wreszcie się ocknąć!

Hitler też był wybitny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.