Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny etap akcji #pijezkranu zakończony! Następne wyzwanie już w przyszłym tygodniu
1
emem 23 lipca 2021r. o 11:05
~~Żółtawordzawy Różanecznik napisał(a): Niech redaktor, bolec zajmie się np. Powstaniem "Parku Bolec" i posadzi drzewa i krzewy w kawałku ziemi między Kilińskiego, Starzyńskiego i Dino, zanim go zabetonują i stworzą parking.


Dlaczego TY się nie zajmiesz powstaniem parku i sadzeniem drzew? Na co czekasz? Zamiast hejtować anonimowo na internecie weź się do roboty idź sadzisz drzewa i krzewy, misiu!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.