Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: El Pablo - czy zmiany rzeczywiście nastąpiły?
~~Benzopiren niezalogowany
27 lipca 2021r. o 22:29
~~Ja napisał(a): Może niech ten „krytyk” in cognito pojedzie tam gdzie Mc Donaldsa budują. Ciekawe co mu nie będzie pasowało. Fundamenty za słabe czy może co innego. Haha


Źle ci tak bardzo że ktokolwiek próbuje ukazać wady i zalety bolesławieckich restauracji? Mi się program bardzo podoba i dzięki niemu poszedłem do Jokera. Fenomenalna knajpa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obiektywnie niezalogowany
27 lipca 2021r. o 22:47
Właściciel lokal powinien sam w przebraniu co jakiś czas swój lokal odwiedzić, zjeść coś, skorzystać z toalety, ocenić czystość stolików. Wówczas wiedziałby dlaczego niektórzy klienci byli tam tylko raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xDddd niezalogowany
28 lipca 2021r. o 9:39
~~Obiektywnie napisał(a): Właściciel lokal powinien sam w przebraniu co jakiś czas swój lokal odwiedzić, zjeść coś, skorzystać z toalety, ocenić czystość stolików. Wówczas wiedziałby dlaczego niektórzy klienci byli tam tylko raz.


Właściciel tam gotuje, także jest ciagle na przemian z właścicielka w swojej restauracji;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~El Juan niezalogowany
28 lipca 2021r. o 16:15
~~xDddd napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Obiektywnie napisał(a): Właściciel lokal powinien sam w przebraniu co jakiś czas swój lokal odwiedzić, zjeść coś, skorzystać z toalety, ocenić czystość stolików. Wówczas wiedziałby dlaczego niektórzy klienci byli tam tylko raz.


Właściciel tam gotuje, także jest ciagle na przemian z właścicielka w swojej restauracji;)


To właściciel nie zna swojego menu? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
28 lipca 2021r. o 17:27
EL PABLO jest jak dla mnie najlepsza knajpka w Bolesławcu. Jedzenie jest mega!! Uwielbiam ich pizze! Przyczepił się kibla, chłopie a skąd możesz wiedzieć czy nie było tam dziecka którego mamusia nie upilnowala i zrobił taki syf tam? Mają latać po każdym klienci i sprawdzać czystość? To się nazywa kultura, której ludzie nie mają. Widocznie w domu też tak robią. Za dużo parmezanu mówisz.. Może to było jako dekoracja? Pracuje w tym zawodzie i w mojej knajpie sypie się oregano i daje świeża bazylię tego też byś się przyczepil? Oj boże, boże... Ekipa z El Pablo, głowa do góry i tak jesteście najlepsi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Żółwik niezalogowany
28 lipca 2021r. o 17:58
Wbij do Rafaello to się przyzegnasz fujara owa obsługa ciepła wódka sam za sobą stolik sprzątasz bo nie mam miejsca a syn właściciela cieszy ryja zamiast przeprosic

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 8:04
~~Ja napisał(a): Może niech ten „krytyk” in cognito pojedzie tam gdzie Mc Donaldsa budują. Ciekawe co mu nie będzie pasowało. Fundamenty za słabe czy może co innego. Haha

Gdybym ja była właścicielem restauracji krytykę wzięłabym do siebie i ewentualnie jeśli to możliwe poprawiłabym drobne niedociągnięcia, po to żeby klienci byli zadowoleni i częściej odwiedzali mój lokal :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 22:08
Nie sądzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.