Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe w całym kraju
~~Kirowy Floks niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:20
~~Ja napisał(a): Nie chcesz się szczepić, nie szczep, nie chcesz nosić maseczki,nie noś, ale gdy zachorujesz pokryj koszty swojego leczenia



Koszt szczepionki to kilkadziesiąt złotych. Koszt leczenia pacjenta kovidowego to ponad 19000 złotych. Głupki nie szczepią się a później będą płakać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Floks niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:25
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na olimpiadzie wszyscy Japończycy i zawodnicy niestartujący noszą maseczki. Może wyjaśnisz dlaczego, wszyscy zgłupieli czy co?

Ja myślę, że to trafna diagnoza. Ludzie pogłupieli i widać to gołym okiem. Od dawna wiadomo, że szmaty na twarzy nic nie chronią, o czym mówił kiedyś Szumowski, a teraz potwierdzają coraz nowe wyniki badań. Jasno też powiedzieli o co chodzi w noszeniu szmaty na twarzy obecni rządzący - chodzi o uczenie ludzi, aby wykonywali nawet najgłupsze polecenia władz. Taka tresura.









Proszę o źródło tych wyników jakoby „szmata” nie chroniła. I co mamy pod pojęciem „szmata”. Maseczka wykonana z materiału?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Przegorzan niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:30
~~Ludzie pobudka napisał(a): Wszyscy Ci którzy promują covid19 i obostrzenia z nim związane biorą kase od firm farmaceutycznych lub produkujących maseczki i śmieją się ze stada baranów które sie temu podporządkowuje.. tyle w temacie

Nie wszyscy. M21 robi to bezinteresownie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Floks niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:33
~~Woskowożółty Przegorzan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ludzie pobudka napisał(a): Wszyscy Ci którzy promują covid19 i obostrzenia z nim związane biorą kase od firm farmaceutycznych lub produkujących maseczki i śmieją się ze stada baranów które sie temu podporządkowuje.. tyle w temacie

Nie wszyscy. M21 robi to bezinteresownie ;)



Rodziny osób umierających na to gowno tez???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Pietruszka niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:38
Na olimpiadzie zawodnicy walczą ze sobą na przykład zapaśnicy ,judocy , bokserzy itd itd ,podczas walki dmuchają na siebie ,ocierają się ,pocą się itp. Ale podczas dekoracji stają na podium w maseczkach bo virus jest tylko na podium W zimie byłem w Niemczech ,przy wejściu do kościoła zakładano maseczki ale już metr za drzwiami wszyscy zdejmowali i byli na mszy bez maseczek .Virus był tylko w drzwiach .Hipokryzja do kwadratu i tak jest prawie we wszystkich krajach gdzie głupota pandemiczna zapanowała niepodzielnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:50
~~Kirowy Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na olimpiadzie wszyscy Japończycy i zawodnicy niestartujący noszą maseczki. Może wyjaśnisz dlaczego, wszyscy zgłupieli czy co?

Ja myślę, że to trafna diagnoza. Ludzie pogłupieli i widać to gołym okiem. Od dawna wiadomo, że szmaty na twarzy nic nie chronią, o czym mówił kiedyś Szumowski, a teraz potwierdzają coraz nowe wyniki badań. Jasno też powiedzieli o co chodzi w noszeniu szmaty na twarzy obecni rządzący - chodzi o uczenie ludzi, aby wykonywali nawet najgłupsze polecenia władz. Taka tresura.









Proszę o źródło tych wyników jakoby „szmata” nie chroniła. I co mamy pod pojęciem „szmata”. Maseczka wykonana z materiału?

Ot, pierwsze z brzegu z poważnej gazety:
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/201119369-Dunskie-badanie-Nie-ma-dowodow-ze-maska-chroni-osobe-ktora-ja-nosi.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Floks niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:57
~~Wiśniowa Pietruszka napisał(a): Na olimpiadzie zawodnicy walczą ze sobą na przykład zapaśnicy ,judocy , bokserzy itd itd ,podczas walki dmuchają na siebie ,ocierają się ,pocą się itp. Ale podczas dekoracji stają na podium w maseczkach bo virus jest tylko na podium W zimie byłem w Niemczech ,przy wejściu do kościoła zakładano maseczki ale już metr za drzwiami wszyscy zdejmowali i byli na mszy bez maseczek .Virus był tylko w drzwiach .Hipokryzja do kwadratu i tak jest prawie we wszystkich krajach gdzie głupota pandemiczna zapanowała niepodzielnie


Zawodnicy przed przylotem do Tokyo, po przylocie i przed turniejami są testowani. Jeżeli wynik jest negatywny to w jakim celu mieliby nosić w tym czasie maski? Trafiają się jednakże pozytywne przypadki wiec noszenie masek jako prewencja ma sens. To, ze ludzie zakładają a później ściągaj maski świadczy tylko o ich własnej głupocie i ignorancji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Floks niezalogowany
30 lipca 2021r. o 9:58
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kirowy Floks napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na olimpiadzie wszyscy Japończycy i zawodnicy niestartujący noszą maseczki. Może wyjaśnisz dlaczego, wszyscy zgłupieli czy co?

Ja myślę, że to trafna diagnoza. Ludzie pogłupieli i widać to gołym okiem. Od dawna wiadomo, że szmaty na twarzy nic nie chronią, o czym mówił kiedyś Szumowski, a teraz potwierdzają coraz nowe wyniki badań. Jasno też powiedzieli o co chodzi w noszeniu szmaty na twarzy obecni rządzący - chodzi o uczenie ludzi, aby wykonywali nawet najgłupsze polecenia władz. Taka tresura.









Proszę o źródło tych wyników jakoby „szmata” nie chroniła. I co mamy pod pojęciem „szmata”. Maseczka wykonana z materiału?
Ot, pierwsze z brzegu z poważnej gazety:
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/201119369-Dunskie-badanie-Nie-ma-dowodow-ze-maska-chroni-osobe-ktora-ja-nosi.html



O ja je***. Przecież maska nigdy nie miała chronić osoby która ja nosi tylko osoby dookoła. ROTFL!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.