Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe w całym kraju
18442
PIS-PO-PRL
30 lipca 2021r. o 10:23

~~Ja napisał(a): Nie chcesz się szczepić, nie szczep, nie chcesz nosić maseczki,nie noś, ale gdy zachorujesz pokryj koszty swojego leczenia


Jestem za... ale jeden warunek
Koszty swojego leczenia będą pokrywali również
- palacze
- pijący alkohol w ilościach większych
- źle odżywiający się
- osoby ignorujące objawy świadczące o chorobie (tej czy innej) lepiej zapobiegać niż leczyć, taniej wychodzi
- osoby prowadzące siedzący tryb życia, unikające aktywności fizycznej
- i dużo dużo innych

jak to przejdzie, to covidowcy też niech leczą się za swoje ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Pietruszka niezalogowany
30 lipca 2021r. o 10:44
Odbijam piłeczkę .Jak powszechnie wiadomo ( oczywiście nie dotyczy to lemingów telewizyjnych oni nic nie wiedzą i nic do nich nie dociera ) jest masę NOP ów po szczepiennych dlaczego mamy leczyć takich ludzi którzy sami dobrowolnie dali sobie wstrzyknąć ten nie przebadany preparat za który nikt nie bierze odpowiedzialności ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ddd niezalogowany
30 lipca 2021r. o 11:01
I wszystko na temat.........

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
30 lipca 2021r. o 14:43
I jeszcze jeden ciekawy artykuł https://wiadlek.pl/wp-content/uploads/archive/2020/WLek202008110.pdf
W piśmennictwie istnieją ograniczone dowody pozwalające rozstrzygnąć pytanie - „Maski − ochrona czy
zagrożenie?” Jednak warto zwrócić uwagę na niewielką szkodliwość i pośrednie dowody korzyści, które łącznie
mają wyższość nad brakiem wyraźnych argumentów popierających stosowanie masek przez społeczeństwo
polskie w czasach epidemii COVID-19.

Proszę ten wniosek czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LOL niezalogowany
30 lipca 2021r. o 14:49
~~Kirowy Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kirowy Floks napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Na olimpiadzie wszyscy Japończycy i zawodnicy niestartujący noszą maseczki. Może wyjaśnisz dlaczego, wszyscy zgłupieli czy co?

Ja myślę, że to trafna diagnoza. Ludzie pogłupieli i widać to gołym okiem. Od dawna wiadomo, że szmaty na twarzy nic nie chronią, o czym mówił kiedyś Szumowski, a teraz potwierdzają coraz nowe wyniki badań. Jasno też powiedzieli o co chodzi w noszeniu szmaty na twarzy obecni rządzący - chodzi o uczenie ludzi, aby wykonywali nawet najgłupsze polecenia władz. Taka tresura.









Proszę o źródło tych wyników jakoby „szmata” nie chroniła. I co mamy pod pojęciem „szmata”. Maseczka wykonana z materiału?
Ot, pierwsze z brzegu z poważnej gazety:
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/201119369-Dunskie-badanie-Nie-ma-dowodow-ze-maska-chroni-osobe-ktora-ja-nosi.html



O ja je***. Przecież maska nigdy nie miała chronić osoby która ja nosi tylko osoby dookoła. ROTFL!!!!


O ja ****! Chyba masz problem z myśleniem. To, co każą nosić nie chroni ani w jedną, ani w drugą stronę, Poza tym poczytaj rządowych geniuszy i ich argumentację za noszeniem szmat na twarzy.
Szumowski raz dobrze powiedział, ale potem musiał zmienić zdanie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika niezalogowany
30 lipca 2021r. o 19:46
,, ***** ***",,.,, moje ciało mój wybór,,. Tak wielu z was niedawno wyrażało niezadowolenie w związku ze strajkiem kobiet. Gdzie podziały się wasze przekonania. Walczycie ze sobą jak stado baranów. Każdy ma swoją rację i swoje prawo wyboru. To czy ja się zaszczepię nie powinno nikogo interesować. Ta kwestia podobnie jak to czym i na co się leczę powinna pozostać tajemnicą dla mnie i mojego lekarza. Nikogo więcej. Do jednego z powyższych komentarzy,, jak zachorujesz to sam pokryj koszty,,. Nie k... a nie pokryje, bo po to tyram od 18 roku życia i płace te zakupczyne składki na fundusz zdrowia, żeby móc się leczyć za darmo na cokolwiek.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiałe Parzydło niezalogowany
30 lipca 2021r. o 19:49
telewizyjny guru namiętnie paradujących w maseczkach. prof .Gut o maseczkach

https://youtu.be/Wko0HP2HdTQ?t=137
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiałe Parzydło niezalogowany
30 lipca 2021r. o 22:43
Były policjant o maseczkach: Będziemy ZATRZYMYWAĆ funkcjonariuszy, którzy łamią prawo (27.07.2021)
https://youtu.be/wK2D5oLd7CU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza