Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe w całym kraju
14240
M21W2
31 lipca 2021r. o 17:19
~~Woskowożółty Przegorzan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ludzie pobudka napisał(a): Wszyscy Ci którzy promują covid19 i obostrzenia z nim związane biorą kase od firm farmaceutycznych lub produkujących maseczki i śmieją się ze stada baranów które sie temu podporządkowuje.. tyle w temacie

Nie wszyscy. M21 robi to bezinteresownie ;)


Dzięki temu że się zaszczepiłem mam chipa on informuje firmę farmaceutyczną , podaje co piszę , na konto co miesiąc wpływa pokaźna suma .
Teraz mam dwa chipy , płacą mi podwójnie .
Jak chipy zgłoszą że jestem zmodyfikowany genetycznie kasa będzie 10 razy wyższa .
To nie jest fake news , tak samo jak to co piszą antyszczepionkowcy , prawda , jedynie prawda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Set niezalogowany
31 lipca 2021r. o 17:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Woskowożółty Przegorzan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ludzie pobudka napisał(a): Wszyscy Ci którzy promują covid19 i obostrzenia z nim związane biorą kase od firm farmaceutycznych lub produkujących maseczki i śmieją się ze stada baranów które sie temu podporządkowuje.. tyle w temacie

Nie wszyscy. M21 robi to bezinteresownie ;)


Dzięki temu że się zaszczepiłem mam chipa on informuje firmę farmaceutyczną , podaje co piszę , na konto co miesiąc wpływa pokaźna suma .
Teraz mam dwa chipy , płacą mi podwójnie .
Jak chipy zgłoszą że jestem zmodyfikowany genetycznie kasa będzie 10 razy wyższa .
To nie jest fake news , tak samo jak to co piszą antyszczepionkowcy , prawda , jedynie prawda .

No Lucuś, dziecko drogie. Teraz wszystko jasne i zrozumiałe. Bo muszę ci powiedzieć, że gdybyś te bzdury, które wypisujesz pisał za darmo, to oznaczałoby, że jest z tobą coś nie tak.
Ale jak się sprzedałeś, to rozumiem. Chociaż nie pochwalam.
To możesz pisać, wiemy po prostu, że musisz pisać to, co ci każą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 lipca 2021r. o 17:49
~~Set , - czemu mam to ukrywać , wy wiecie że firmy farmaceutyczne płacą , wiecie o czipach , genetyce .
Wiesz co może ja już jestem modyfikowany , nie pochwalam Bolka że się sprzedawał a sam to robię .
Na pocieszenie on za marne złotówki , ja za grube dolce .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.