Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apel dziennikarzy w obronie telewizji TVN. Wśród sygnatariuszy redaktor naczelny Bolec.Info
~~Czerwonawy Kokornak niezalogowany
31 lipca 2021r. o 18:25
Media kłamały, kłamią i kłamać będą.
Niech sobie podpisują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jprdl niezalogowany
31 lipca 2021r. o 19:01
99% tej listy to kółko wzajemnego lizania doopy. Oko Press, GW - "niezalezne obiektywne, wolne media" haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Lewizja niezalogowany
31 lipca 2021r. o 23:37
~~AUTOMAT BIURO napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowoniebieska Kostrzewa napisał(a):
To po co pisowski bucu tu wchodzisz i wypisujesz ten bełkot, skoro nie tolerujesz jak ty to nazywasz "stolec". PiS zawłaszcza ten kraj jak faszyści Niemcy w latach 30-tych. Skok na sądy, urzędy, prasę i media. By był jedynie słuszny przekaz. Do komuchów im daleko - za bardzo pruderyjnie i fałszywie religijni, ale już do NSDAP coraz bliżej. Tacy narodowi, tacy cocjalni w działaniach...
.......
Zastosowana autokorekta

Tak dla przypomnienia - komuniści zabili więcej ludzi niż naziści. Obydwie te ideologie to degeneracja. A nie wiedzieć czemu - chyba w związku z powszechną głupotą - komunistów i pochwalających tą zbrodniczą ideologie coraz więcej.

To nie konkurs ani quiz na "kto więcej zabił". Obie plagi. Naziści też wygrali w demokratycznych wyborach a bierność reszty i udawanie, że nic się nie dzieje oraz bagatelizowanie raczkującej retoryki antymniejszościowej doprowadziły do znanej z historii tragedii. Jakoś tak partia rządząca łudząco sięga po wszystko co możliwe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 12:38
Jak mało rozumiecie... niebawem media obcych rządów będą jedynymi w tym kraju, wtedy będziecie ładowani treściami - oczywiście zupełnie niezależnymi - które będą skrupulatnie "programowały" wasz sposób myślenia o wszystkim. Dziś media to nie czwarta władza, to już druga władza. Każdy kraj się przed tym broni i ogranicza wpływy obcych nacji na własne społeczeństwa, tylko tutaj - notabene obce media - nakręcają ludzi na wojnę w obronie swoich wpływów. Do tego zakłamane informacje o zamknięciu TVN... kto wspomina, że chodzi o koncesję na naziemne nadawanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Katalpa niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 14:49
szczujnia antypolska , wroga wszystkiemu co polskie,tuba rusko-pruska,im prędzej zniknie tym lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 15:54
Mówisz o TVP, to prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 16:31
Robinka Polsko Polska trwa .
Wrogowie nasi pewnie zadowoleni z siebie .
Gdzie były te wolne media jak Polacy mieli odbierane prawa konstytucyjne ? Jak wprowadzano nowe podatki i skladki ? Mieli to w 4 literach , bo to nie chodziło o nich . Wiem że to błąd ale teraz ja mam to w d...e .
A wy drodzy rodacy pomyślcie :
Jak przychodzili po rudych to nic się nie odzywałem bo nie jestem rudy.
Jak przyszli po brodatych to nic się nie odezwałem bo nie jestem brodaty.
Jak przyszli po siwych to nic się nie odezwałem bo siwy nie jestem .
Jak przyszli po mnie to nikt się nie odezwał bo nikogo nie było .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 16:57
TVP, TVP INFO i reszta rządowych stacji ma jedno za obowiązujące motto słowa kurdupla z Nowogrodzkiej: "Mikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jrst bisłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza