Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Grzesiowski...ekspert czy oszołom? ekspert czy zamordysta?

~~PanM niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 14:15
Horus napisał(a): żródło?
a co ?...jesteś spragniony?
a może napiszesz że kłamię ?


Ale tempak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan ozdrowieniec niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 14:49
Wstyd mi się przyznać ale też słyszałem że czwarta fala odwołana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 sierpnia 2021r. o 15:12
~~ARMAGEDON napisał(a): Może to również oznaczać dynamiczne przejście od razu do piątej fali (czytaj Hiszpania).


skoro można pomijać kolejne fale, to może dynamicznie przejdźmy do normalności :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 18:58
nie w tym kraju ...
jest jeszcze tyle do zrob...zarobienia... :D

ale jest promyk nadziei bo już jeden z naczelnych jasno powiedział ze zaczyna wątpić w sens szczepień bo chyba w tym wszystkim nie do końca właśnie o to chodzi...

to prawdziwy cios w serce lokalnego ''lucusia'' ...;D


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 18:58:

aproposik kto ile na tym zarobi...
właśnie koncerny podnoszą ceny na ''szczepionki''...srednio 3-4 ''dulary'' :D

do tej pory zarobili ponad siedem miliardów ale okazuje się że to mało...
liczą że znajdzie się więcej ''lucusi'' ? ;D
a przecież spada zainteresowanie tymi ''szczepionkami'' pomimo nadciągającej ponoć dziewiątej ''fali '' :D

a ''ciemny lud '' to kupuje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 sierpnia 2021r. o 19:06
"Amerykański gigant farmaceutyczny prognozuje, że w tym roku jego dochody ze sprzedaży tej szczepionki powinny osiągnąć 33,5 mld dol. przy założeniu, że firma dostarczy na rynek 2,1 mld dawek.
FT" podaje, że sprzedaż szczepionki przyniesie Modernie 30 mld dol."

https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8218859,pfizer-i-moderna-podnosza-ceny-szczepionek-przeciw-covid-19.html
Link... bo zaraz ktoś powie że to kłamstwo i pomówienie :D

"Komisja Europejska poinformowała, że ze względu na ewentualną konieczność podania trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19 zastrzega sobie prawo do dostaw dodatkowych 1,8 mld dawek preparatu Pfizera."

Ta ilość to tak z "lekkim zapasem" kupiona... bo 4 dawka zaraz po trzeciej w kolejce czeka. Bo dawek nie można pomijać tak jak fal :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 20:09
a ja tam mam gdzieś linki...
wolę się bawić nieświadomością innych i tym kiedy w głupocie zarzucają mi kłamstwa...
trochę dzisiaj czytam bo akurat pogoda nie dopisała...
ale bardziej nadrabiam zaległości filmowe ...


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 20:09:

Jak myślicie kto to jest taki sceptyczny w temacie trzeciej dawki na COVID-19 w najbliższym czasie.
Kto to musi znać poważne argumenty ?
Kto to musi wiedzieć czy realizuje interes pacjentów, a nie firm farmaceutycznych.

wychodzi powolutku prawda o tych ''szczepionkach'' :D
powolutku ale nieubłagalnie do wielu dotrze fakt jak z nich zrobiono zwykłych durni...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolega Lucka niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 20:13
Horus napisał(a): najciekawsze jest to że już nawet ci na szczytach władzy zastanawiają się czy czasem ktoś tu nie robi ich w ''h'' i czy czasem nie poddali się sami pewnemu zidio.ce.niu wykonując krecią robotę
kto czytał ile to już zarobił''pfeffer'' na tych ''szczepionkach''?

oj ''lucusie ,lucusie'' ...;D


No i po co go zaczepiasz ? A później będziesz mamrotał, że to on cię zaczepia. to już nie pierwszy raz, chamie, kiedy tak robisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 20:32
powiewa mi Lucuś ...
ja po prostu nie zapominam tego jak się wcześniej zachował i jak wcześniej do mnie pisał ...

czy piszę o nim w sposób chamski?
kpiący owszem ale sam sobie na to zasłużył ...

przecież nie piszę do niego tak jak on do mnie ostatnio...
a to było chamstwo ...
kolega lucusia...a to dobre...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza