Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Targi Pracy w Zgorzelcu
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcji #pijezkranu trwa! Ile butelek już zostało rozdanych?
~~Agata 2 sierpnia 2021r. o 10:54
Fajna akcja! Siedząc w domu piję wodę z kranu którą wcześniej filtruje. Jak wychodzę gdzieś poza dom to zazwyczaj zabieram cisowianke ze sobą, bo jeszcze nie dorobiłam się butelki z filtrem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 4 sierpnia 2021r. o 5:23
pić dobre żarty,cały tydzień poza domem wDE pije kranówe i jest ok,przyjeżdzam do PL dom kąpie się to parchy na głowie od tej wodymam ,jak to pić ?badał ktoś to kiedy cz tylko pitoli że badał,a wydruk se zrobili i ok no tak cała polska to karton.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.