Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy Bolesławca w obronie mediów - w najbliższy wtorek odbędzie się protest na rynku
~~Koralowy Złocień niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 18:53
~~Jerzy Matuszewski napisał(a): ... a będziecie zbierać podpisy za likwidacją TVP Info? HIPOKRYCI !

Broń Boże ?
Wtedy nie byłoby widać różnicy między prawdziwą, niezależną telewizją a propagandową tubą rządu.
Z TVP Info wystarczy pogonić dyspozycyjnych niby dziennikarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FVN niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 20:26
Nagrano nawet video na ten temat! :)
https://youtu.be/XfuBHX7zesg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald z bain niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 0:12
Ale jaja, ale jaja, brońmy tvn, abrams ów, patriotów, f-ek, a przede wszystkim MacDonalda,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Powój niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 0:53
Nie można zamknąć TVN bo gdzie w święta będziemy oglądać film KEWIN SAM W DOMU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Powj niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 8:25
Do Jaanoo
Moja wiedza o pisie jest równa twojej wiedzy o fizyce kwantowej.
Rozumiem że jako zwolennik KEWIN SAM W DOMU wybrałeś trzecią opcje - nie TVN,nie TVP tylko Polsat - i to jest chyba DEMOKRACJA ಠಿ_ಠ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sebo niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 8:34
Czy Pan Sas lub inni tak zwani wolnościowcy odpowiedzieli na pytanie dlaczego nie protestowali jak za czasów Tuska, jego pałkarze zrobili nalot na redakcję gdzie próbowano wyrwać Latkowskiemu jego materiał kompromitujący posłów PO?
Dopóki na to proste pytanie nie potraficie odpowiedzieć to co wy tu z wolnością mediów wyskakujecie.
Po prostu obrażacie się na demokrację bo nie potraficie przekonać Polaków to waszych życiowych "mądrości".
Ja nie mam nic przeciwko, abyście sobie wygrali wybory. To takie przecież proste. Jedyny problem w tym, że przy urnach widać, gdzie Polacy was mają i to wasze brukselskie "słońce Peru"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karyna niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 8:42
~~Sebo napisał(a): Czy Pan Sas lub inni tak zwani wolnościowcy odpowiedzieli na pytanie dlaczego nie protestowali jak za czasów Tuska, jego pałkarze zrobili nalot na redakcję gdzie próbowano wyrwać Latkowskiemu jego materiał kompromitujący posłów PO?
Dopóki na to proste pytanie nie potraficie odpowiedzieć to co wy tu z wolnością mediów wyskakujecie.
Po prostu obrażacie się na demokrację bo nie potraficie przekonać Polaków to waszych życiowych "mądrości".
Ja nie mam nic przeciwko, abyście sobie wygrali wybory. To takie przecież proste. Jedyny problem w tym, że przy urnach widać, gdzie Polacy was mają i to wasze brukselskie "słońce Peru"


Super to ująłeś, Sebo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 10:03
Broniąc TVNu bronimy WŁASNEJ WOLNOŚCI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza