Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I ty możesz zostać aniołem
~~Bolecnauta niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 8:50
Ładne zdjęcie wychodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolec niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 10:55
wspaniały pomysł, widziany w Holandii, UK, Australi i Kijowie, naprawde oryginał jak mural na MCC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Oczar niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 11:11
Każdy kiedyś zostanie, no, może nie zaraz aniołem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irena z Adamem niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 14:48
Pani Magdo, gratulujemy promocji Bolesławca w postaci skrzydeł Anioła !!! Zawsze z pomysłem i dobrym gustem ! Proszę korzystać z usług MK Grafika Magda Kacperczyk , bo my od już od 12 lat zamawiamy tylko na Łukasiewicza u Pani Magdy bilbordy, plakaty, ulotki, tablice dla Wspólnot itp. Zawsze wszystko na czas przygotowane i pięknie wykonane. Dobrej zabawy z okazji święta ceramiki Wszystkim życzymy, i ukłony dla Pani Magdy i całej załogi MK Grafika składamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient od piecztek niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 16:19
MK Grafika NIGDY więcej.... Zamówione pieczątki zdobione z 2 dniowym opóźnieniem z błędem... Nie do użycia... Nie chcieli uznać reklamacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:06
w Bolcu same 'upadłe anioły'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magdalena Kacperczyk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:13
U mnie NIGDY takiej sytuacji nie było, chętnie poznam imię, nazwisko lub dane firmy "klienta od pieczątek"


~~Klient od piecztek napisał(a): MK Grafika NIGDY więcej.... Zamówione pieczątki zdobione z 2 dniowym opóźnieniem z błędem... Nie do użycia... Nie chcieli uznać reklamacji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marian niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:31
~~Magdalena Kacperczyk napisał(a): U mnie NIGDY takiej sytuacji nie było, chętnie poznam imię, nazwisko lub dane firmy "klienta od pieczątek"


Ktoś napisał: ~~Klient od piecztek napisał(a): MK Grafika NIGDY więcej.... Zamówione pieczątki zdobione z 2 dniowym opóźnieniem z błędem... Nie do użycia... Nie chcieli uznać reklamacji.



Potwierdzam. Od lat korzystam z różnych usług tej firmy i nigdy się nie zawiodłem.
To solidna firma i kompetentna załoga.
Pani Magdo proszę się nie przejmować prymitywnym hejtem - być może jakiejś żałosnej konkurencji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.