Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sort a równość

~~Złotobrązowa Ostróżka niezalogowany
14 września 2021r. o 20:43
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Co prawda to prawda.
Staramy się nie jeździć do centrum. Dużo więcej ja i moja rodzina robi zakupów przez internet.
Tak że zostały tylko supermarkety poza centrum. To co w centrum jakby przestało dla nas istnieć.
A firmy i sklepy w centrum co miesiąc tylko od nas tracą kilkaset zł.



No to jest takich więcej. My też teraz centrum omijamy szerokimi łukiem. Niech właściciele biznesów w centrum podziękują Romanowi za głupie decyzje. Kilka sklepów odwiedzałem stale, a teraz nie ma mnie tam!.
Ale jak się głupią politykę prowadzi, to potem się szuka pieniędzy wszędzie gdzie się da, byle dziurę w budżecie załatać.
W kolejnych wyborach Roman powinien przepaść z kretesem. Dobrze by było, jakby musiał na chleb uczciwie zarobić normalną pracą. Tylko co on potrafi i kto go zatrudni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
14 września 2021r. o 21:51
~~Złotobrązowa Ostróżka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Co prawda to prawda.
Staramy się nie jeździć do centrum. Dużo więcej ja i moja rodzina robi zakupów przez internet.
Tak że zostały tylko supermarkety poza centrum. To co w centrum jakby przestało dla nas istnieć.
A firmy i sklepy w centrum co miesiąc tylko od nas tracą kilkaset zł.



No to jest takich więcej. My też teraz centrum omijamy szerokimi łukiem. Niech właściciele biznesów w centrum podziękują Romanowi za głupie decyzje. Kilka sklepów odwiedzałem stale, a teraz nie ma mnie tam!.
Ale jak się głupią politykę prowadzi, to potem się szuka pieniędzy wszędzie gdzie się da, byle dziurę w budżecie załatać.
W kolejnych wyborach Roman powinien przepaść z kretesem. Dobrze by było, jakby musiał na chleb uczciwie zarobić normalną pracą. Tylko co on potrafi i kto go zatrudni?

No jak to co? Będzie prezesem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
15 września 2021r. o 18:49
Pełne poparcie dla płatnych stref parkowania.
Nareszcie można bez problemu parkować pod własnym domem bez "gości" z całego powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lubiem prezydenta niezalogowany
15 września 2021r. o 19:18
~~ed napisał(a): Pełne poparcie dla płatnych stref parkowania.
Nareszcie można bez problemu parkować pod własnym domem bez "gości" z całego powiatu.


To ja, Jarząbek panie prezydencie! Proszę pamiętać o mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Szczypiorek niezalogowany
15 września 2021r. o 19:49
~~ed napisał(a): Pełne poparcie dla płatnych stref parkowania.
Nareszcie można bez problemu parkować pod własnym domem bez "gości" z całego powiatu.

chłopie ,oni przyjechali do Ciebie na 24 /h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza