Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa atrakcja dla miłośników spędzania czasu na wolnym powietrzu na Wiadukt Plaza w Bolesławcu
~~cr niezalogowany
12 września 2021r. o 13:11
~~olokoou napisał(a): Dopiero doczytałem 163 tys za takie coś ? Brawo car, słyszałem niedawno, że przez ...ów kasy brakuje, a tu taka inwestycja ..... jeszcze raz brawo, jesteś "miszcz"Zastosowana autokorekta


Masakra, urzędasy szastają pieniędzmi! Kilka rurek i linek za cenę 1/3 domu, nowego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Forsycja niezalogowany
12 września 2021r. o 13:31
Mogliście się zgłosić i zrobić za darmo.... Orliki swego czasu to pewnie tanio kosztowały. Najlepiej jakby łyse pole było, a hipokryci i tak by skomleli...., czego ten wiadukt taki drogi. Wiśniaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Groszek niezalogowany
12 września 2021r. o 14:27
Przydatna rzecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
12 września 2021r. o 15:20
~~kosa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~olkolipo napisał(a): Niech mi ktoś powie ... mamy epidemię, dzieci po szkołach w maskach chodzą, ze sklepów wyganiają jak nie masz maski, wszędzie stoją płyny do dezynfekcji...... a tu stawia się "atrakcję" którą będą dotykać setki osób dziennie? Gdzie tu sens i logika ?
Po pierwsze nikt nie goni że sklepu bez maski jak się jest jeszcze mi się nie zdarzyło ,dzieci w szkole hmmm w której chodzą w maskach .
Np szkoła Nowogrodziec, dzieci na przerwach w maskach, do szkoły też muszą wchodzić w maskach. Co do sklepów to ostatnia akcja policji w marketach to co? Mandaty za uśmiech dawali?

Nowogrodziec najmniejsza liczba szczepień ,nie wiem za co dawali bo u nas w mieście nikt nie ściga za maski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Aralia niezalogowany
12 września 2021r. o 16:11
W pierwszej kolejnosci powinno sie tu zainwestowac w infrastukture typu toalety, umywalki. A nie kolejne urzadzenie do zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolec niezalogowany
12 września 2021r. o 19:59
Byłem dzisiaj i mnóstwo dzieci się bawiło.
Pół miasta na Skate Parku.
Przydałby się jeszcze park linowy dla starszych dzieci. Co do ceny tego urządzenia się nie wypowiadam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
13 września 2021r. o 8:14
163 tys? ??!!! To chyba żart? JPRDL.... ludzie przecież to rozbój w biały dzień!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Lilak niezalogowany
13 września 2021r. o 11:15
~~cr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~olokoou napisał(a): Dopiero doczytałem 163 tys za takie coś ? Brawo car, słyszałem niedawno, że przez ...ów kasy brakuje, a tu taka inwestycja ..... jeszcze raz brawo, jesteś "miszcz"Zastosowana autokorekta


Masakra, urzędasy szastają pieniędzmi! Kilka rurek i linek za cenę 1/3 domu, nowego!

Nowy dom teraz to 1200000 ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza