Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromna kara dla Polski za Turów, Polska zobowiązana jest do zapłaty na rzecz KE 500 tys. euro dziennie
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
22 września 2021r. o 8:50
~~Brunatnoszara Alstremeria napisał(a): unia kasę dała teraz trzeba odzyskać z procentem
NIE MA NIC ZA DARMO

Tyś taki sam ,,mundry'' jak Patryk byle(Jaki ) który wyliczył ,że to co dała nam Unia od 2004 roku to Polska jest 535miliardów stratna gdyż firmy zewnętrzne na tyle się wzbogaciły na Polsce .Czy jest ktoś głupszy od tego Patryka ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2021r. o 11:03
ja bym typował Suskiego ale może ktoś ma inny typ...(zapewne- hahaha)

a co do Jakiego...
kto pamięta jak oto Patryczek był taki skory do karania za wszystko a jak złapano jego brata z ''ziołem'' to wymiękł a sprawa została wyciszona...

takie oto mamy ziobrowe ''prawo'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
22 września 2021r. o 11:25
Bez prądu trzeba będzie paski TVP drukować i wysyłać do widzów pocztą. Sasin to ogarnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolek ale nie strajkuj niezalogowany
22 września 2021r. o 11:38
jak sie czyta waszą żenade ta żal nie powiem co sciska wszystko co złe to PIS TAAAK myślicie jołopy jeden z drugim a co dostałeś bolcu jeden z drugim przez 8 lat rządów POgardy chodziłbyś w sukmanie i w gettcie jak ż.......A co do kopalni ielektrowni turów przypomnijcie sobie wybory na prezydenta RP kto wygrał,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ich lokalnej społecznośći pupil trzaskowski 51 % głosów a teraz larum do PISU i Morawieckiego ratujcie nasz bo my to teraz polacy trzeba było myśleć wcześniej i co dzisiaj pupil mówi zamknąććććććć przecierz mogą jechać jako wyrobniki do efu na zachód teraz żądają wręcz pomocy,,,,, ja bym ich oddał trzaskoskiemu i tuskowi na utrzymanie ,, wredne gnidy [ mieliście CHamy złoty róg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 września 2021r. o 11:42
Horus napisał(a): co tu pisać o jakichś tam ''związkach''
to zwykli wazeliniarze którzy są teraz prowadzeni na postronku pisdzielskiej władzy...

popatrzcie co zrobiły ostatnio te tzw.''związki policjantów ...
kiedy policjanci w ramach protestu zaczeli chodzić na L-4co zapowiedział pewien ''związkowiec'' sługus pislamu?

że będą prowadzone kontrole i jakieś weryfikacje...

w tym porąbanym kraju termin ''związki zawodowe ''s'' brzmi jak kpina ...
nikt o zdrowych zmysłach już w te brednie nie wierzy...

podkreślam -nikt o zdrowych zmysłach bo jest tu taki jeden ale to właśnie nieuleczalny przypadek i zapewne postępująca demencja starcza już robi swoje ...:D



Jeżeli Ciebie psychopato szczekanie na mój temat i ZZ wyleczy z nienawiści szczekaj dalej - NA ZDROWIE .
Komunistyczna propaganda wymierzona w Solidarność jest kontynuowana przez ich pachołka .
Teraz - daj głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2021r. o 13:45
wiesz co oszołomie?
wolę być psychopatą niż mieć tak jak ty esbeckie zapędy ...

ja to ''komunistyczny pachołek''?
tylko dupku ja jednego dnia nie byłem w żadnej partii a ty wazelino farbowałeś się to z jednej ''s'' do drugiej ...

i kto tu jest pachołkiem?
ja nie darłem zdjęcia jakiegoś swojego wodzunia tak jak ty ...ten sam który wcześniej nosiłeś go na rękach i lizałeś dupsko...

więc pytam ...kto tu jest pachołkiem? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 września 2021r. o 15:20
Januszku to jeszcze gorzej , nie byłeś w PZPR - wierzę , oni potrzebowali bezpartyjnych pachołków , ci co byli zaprzeczają za to Ty " bezpartyjny " służysz wiernie nieboszczce .
Januszku a może Ty ruseki sługus , na ich polecenie Jaruzelski wydał wojnę Solidarności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
22 września 2021r. o 15:55
https://www.onet.pl/biznes/biznesalert/sekurytyzacja-versus-liberalizacja-nord-stream-2-kryzys-cen-gazu-to-preludium-wojny/1ly850t,30bc1058

nie będzie ani prądu ani gazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza