Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, 88 na Dolnym Śląsku, 2085 w Polsce, 99% hospitalizowanych to niezaszczepieni
~~klucznick niezalogowany
16 października 2021r. o 4:07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
16 października 2021r. o 5:41
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 października 2021r. o 12:19
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał:

tak negatywnie nastawiony jak PRL-ek i Janusz do Lucjana.


piszesz w temacie o tych szczepieniach i tym jak jestem negatywnie nastawiony do twojego brata...
owszem...jestem ...

tyle że nie od czasów ''szczepień'' tylko od chwili kiedy zaczął wklejać te swoje ''popierdółki'' o ''s'' i jej ''dorobku''...

ukoronowaniem tego był temat jaki założył o swoim ''fałszywym koledze'' PanuM

a ja Jurek mam zasadę że jak kogoś nie lubię to nie lubię i nie owijam w bawełnę tylko o tym piszę ...
zresztą podaj mi jeden powód dla którego mógłbym polubić Lucusia?...;]

wiedzy żadnej więc niczego od niego się nie nauczę...
oszołom polityczny bez odrobiny trzeźwego spojrzenia więc ...?

a włażenie mu w dupsko by kupić trochę tańszych truskawek jakoś nie leży w mojej naturze... ;]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
16 października 2021r. o 13:12
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/we-wloszech-zakazano-pracy-niezaszczepionym-trwaja-wielkie-protesty-w-calym-kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny niezalogowany
16 października 2021r. o 13:36
Kiedyś tutaj niejaki Lucjan kwestionował stworzenie wirusa w laboratorium. A tu proszę - "naukowcy" się bawią, oczywiście dla naszego dobra.
https://wiadomosci.wp.pl/niezakazna-wersja-sars-cov2-stworzyl-ja-noblista-6694336026291040a

Nie będzie to długo trwało, jak doprowadzą do zniszczenia całej populacji światowej. Oczywiście w imię wartości naukowych.
I co ty na to Lucjan? Tworzenie wirusów to teorie spiskowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 października 2021r. o 15:20
~~Sceptyk naukowo sceptyczny napisał(a): Kiedyś tutaj niejaki Lucjan kwestionował stworzenie wirusa w laboratorium. A tu proszę - "naukowcy" się bawią, oczywiście dla naszego dobra.
https://wiadomosci.wp.pl/niezakazna-wersja-sars-cov2-stworzyl-ja-noblista-6694336026291040a

Nie będzie to długo trwało, jak doprowadzą do zniszczenia całej populacji światowej. Oczywiście w imię wartości naukowych.
I co ty na to Lucjan? Tworzenie wirusów to teorie spiskowe?


Nie horusuj ( nie kłam ) , do dziś nie wiem czy Chińczycy mówią prawdę o covid czy Amerykanie , nie wyjaśniła tego specjalna komisja przebywająca w Wuham .
Bardziej dla mnie jest wiarygodna hipoteza że wyciekł z laboratorium , Biden wydał polecenie odpowiednim służbom dogłębne zbadanie .
Raport amerykańskiego wywiadu opracowany za prezydentury Trampa jest nadal utajniony , tam prawdopodobnie nie ma wątpliwości że zaczęło się od choroby chińskich badaczy w 2019 .
Specjalnością moich adwersarzy jest wciskanie w moje usta tego co nie powiedziałem .
Tworzenie wirusów to nie teorie spiskowe , znane jest to od dawna , poczytaj o bombach biologicznych .
Pisałem też , nie ważne pochodzenie wirusa covid , ważne jak się jego pozbyć , dlatego zaufałem naukowcom .
Skoro wiedzą jak wyprodukować to na pewno wiedzą jak zwalczyć .
Teorie spiskowe to kłamstwa o szczepionkach i nieistniejącej pandemii przeciwników osiągnięć naukowych , zmanipulowani za nimi to powtarzają .
Skutki uboczne szczepień znacie i wyolbrzymiacie , skutki uboczne przechorowania covida są wam obce to nie jest w orbicie waszych zainteresowań .
Artykuł z wirtualnej który Tobie przypasował wkleiłeś , dziś też na tym portalu jest inny artykuł , tego nie przeczytasz o tym nie podyskutujesz ..... https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-przeciw-covid-19-nie-wplywaja-na-pandemie-wyniki-analizy-dr-rzymskiego-moga-zaskoczyc
To nie doktor Rzymski a Ty wiesz wszystko najlepiej .
Drugi ważny temat też z Wirtualnej abc zdrowie to dla antyszczepionkowców temat tabu , lepiej pisać prostackie komentarze o Lucjanie .
https://portal.abczdrowie.pl/jaka-byla-skutecznosc-szczepionek-w-zapobieganiu-zgonom-spowodowanym-przez-covid
Polecam zapoznanie się z mapkami , ci Ci szkodzi zapoznać się z " kłamstwami " nie zgodnymi z waszymi " prawdami " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
17 października 2021r. o 10:40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
18 października 2021r. o 17:04
morawiecki mógłby zapewniać o skuteczności szczepień,w końcu by nie kłamał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza