Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Burozielony Wrzosiec niezalogowany
19 maja 2022r. o 11:09
https://twitter.com/i/status/1526983228963315712
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
19 maja 2022r. o 13:13
https://tvn24.pl/swiat/elektrownia-ostroleka-kontrola-poselska-poslow-koalicji-obywatelskiej-w-sprawie-budowy-bloku-weglowego-5717051

miejsce kaczyńskiego i całęj pisowskiej bandy jest w więzieniu o zaostrzonym rygorze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
20 maja 2022r. o 11:23
Czasami to sie ciesze , ze PIS rzadzi. Czlowiek ma okazje sie przekonac ile w naszym spoleczenstwie gnid.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
20 maja 2022r. o 11:24
ziobro jesteś zerem. Zniszczyłeś Polskę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
21 maja 2022r. o 6:14
zbynio''zero'' i kukiz ''chorągiewa'' ....''matołusz'' i mkkwacz...

to obecnie największe szkodniki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
21 maja 2022r. o 13:29
To jest jednak druzgocące, że z jednej strony mamy takiego gościa jak Tusk, kontaktowego, otwartego na dyskusję, z drugiej starego oszczanego dziada, oderwanego od świata, zamkniętego w siedzibie swojej partii otoczonej milicją i musimy drżeć o to który z nich wygra wybory. Przecież to powinno być oczywiste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara ale jara niezalogowany
21 maja 2022r. o 17:29
Ja myślę że nawet Kaczyńskiemu jest trudno uwierzyć w to jaki ten naród jest bezdennie głupi.
Im tłustsza władza tym głupszy lud. Nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
22 maja 2022r. o 7:16
Kiedy ostatni raz widzieliście Jarosława Kaczyńskiego w "zwykłej" sytuacji życiowej ? Na zakupach, z rodziną na spacerze, w kawiarni....? Widzieliście w ogóle ? Bo ja szukam w pamięci i znaleźć nie mogę. Wszędzie tylko ta banda goryli wokół niego albo całe kompanie PISiej milicji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.