Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w ZEC
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska ma szanse by kiedyś nazywać ją krajem praworządnym?

~~danek 17 stycznia 2022r. o 18:58
PiS to polityczna "zaraza".
Pilnie trzeba rozpocząć prace nad szczepionką !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Wilczomlecz przedwczoraj o 8:01
Ludki co w was wstąpiło,przecież zawsze w tym kraju nie było dobrych rządzących,przeważnie k i zlodziej,i będzie tak dalej, dopóki urzędnik od gminy do prezydenta nie będzie odpowiadał swoim majątkiem i głową.Partie w tym krają to są szakale żrący się o kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Sanwitalia przedwczoraj o 16:00
~~Ametystowy Wilczomlecz napisał(a): Ludki co w was wstąpiło,przecież zawsze w tym kraju nie było dobrych rządzących,przeważnie k i zlodziej,i będzie tak dalej, dopóki urzędnik od gminy do prezydenta nie będzie odpowiadał swoim majątkiem i głową.Partie w tym krają to są szakale żrący się o kasę.


A ciekawe kto ich wybiera do sejmu i senatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niewolnik pisobolszewickiego socjalizmu przedwczoraj o 18:24
https://tvn24.pl/polska/marian-banas-prezes-nik-o-pegasusie-na-posiedzeniu-senackiej-komisji-ds-nielegalnej-inwigilacji-5563925

gorący kartofel wystąpi w centralnym zakładzie karnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn 17 godz. 20 min. temu
Kaczyński dla władzy przez 11 lat robił kabaret na śmierci brata a teraz dla władzy jest gotów wyniszczyć kilkaset tysięcy Polaków! Polityka na trupach, na szczuciu, na podsłuchach, na przekupstwie, na korupcji, na kłamstwach i insynuacjach to są jego metody! Jest gotów do każdego draństwa by utrzymać władzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik 16 godz. 29 min. temu
~~skorn napisał(a): Kaczyński dla władzy przez 11 lat robił kabaret na śmierci brata a teraz dla władzy jest gotów wyniszczyć kilkaset tysięcy Polaków! Polityka na trupach, na szczuciu, na podsłuchach, na przekupstwie, na korupcji, na kłamstwach i insynuacjach to są jego metody! Jest gotów do każdego draństwa by utrzymać władzę!


100% prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba 15 godz. 59 min. temu
~~Zgniła Sanwitalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowy Wilczomlecz napisał(a): Ludki co w was wstąpiło,przecież zawsze w tym kraju nie było dobrych rządzących,przeważnie k i zlodziej,i będzie tak dalej, dopóki urzędnik od gminy do prezydenta nie będzie odpowiadał swoim majątkiem i głową.Partie w tym krają to są szakale żrący się o kasę.


A ciekawe kto ich wybiera do sejmu i senatu.


Sami sie wybierają.
Ja nie wybierałem ani Kaczyńskiego ani Morawieckiego ani tym bardziej Wisielskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA 6 godz. 9 min. temu
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/polski-lad-zaczyna-paralizowac-urzedy-sytuacja-stala-sie-krytyczna-5566094


piSSohuje rozpie......lą wszystko. W Korei bijemy brawo piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !