Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie bolesławieckim idą wolno. Wiemy, w której gminie jest najlepiej, a gdzie słabo
~~Jasnopopielaty Bodziszek 18 października 2021r. o 17:01
Nowogrodziec ,tak słabo? A mieszkają tam takie ładne dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA 20 października 2021r. o 10:45
~~klucznick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskrawozielona Turzyca napisał(a): Prości łowcy skór negują pewne zalecenia eksperymentu medycznego.
Łowco skór, tych zaleceń nie znajdziesz w standardowej ulotce.
Twoim zadaniem jest tylko, za srebniki, wlewać preparat w żyły niewinnych, by w zamian cieszyć się stanem swgo konta.

Wszyscy biorący aktywny udział w eksprymencie, agitujacy za nim, reklamujący go, czerpiący korzyści - czeka Was - Norymberga II.
nie wierzyłbym konfederacji,tj lewica kontrolowana,żeby ludziska myśleli że ktoś ich broni,nikt ich nie broni ,a szczęść boże na pewno nie ,głosował za podwyżkami,gdyby chcieli coś zrobić to by zrobili , a tylko gęgają na ucieche gawiedzi tych co do boga się modlą o sprawiedliwośc.a pewien ktoś z tej pożal się boże partyjki miał sponsorowane studia z pieniędzy fundacji Batorego ,a ta fundacja jest własnością p Sorosa,więc tu się koło zatacza i jesteśmy w miejscu wyjścia.szczęść boże jakie to naiwnie prymitywne.

A WIESZ ILU LUDZI OGLĄDA TELEWIZJĘ I SŁUCHA RADIA I ONI ŚWIĘCIE WIERZĄ W TO CO TAM MÓWIĄ? A TAM ''PROPAGANDA'' TAKA LECI ŻE HO HO NA TEMAT SZCZEPIEŃ I KORONOWIRUSA ....ZASZCZEP SIĘ TO ''URATUJESZ'' SWOICH BLISKICH, A TO WEŹMIESZ UDZIAŁ W LOTERII...I TŁUKĄ CODZIENNIE LUDZIOM DO GŁÓW ''SLOGANY'' I STRASZĄ ...WIDZIAŁAM WCZORAJ KOBIETĘ NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM ..MASECZKĘ MIAŁA PRAWIE NA CZOLE, POT CIEKŁ JEJ PO TWARZY, LEDWO ŁAPAŁA POWIETRZE...POGODA ŁADNA NA ZEWNĄTRZ ...ECHCHCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza