Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Aż osiem nowych zakażeń koronawirusem w powiecie, jedna osoba zmarła
~~Słomkowa Jasnota niezalogowany
18 października 2021r. o 10:25
Dzienne przypomnienie . Covid potrafi się przenosić w powietrzu więc zakładamy co najmniej 2 maseczki , zakładamy też pampersa i zatyczki do uszu bo trzeba zasłonić wszystkie otwory , ponieważ Covid unosi się powyżej jednego metra nad ziemią chodzimy na czworaka .Tak idąc na codzienne wyszczepienie omijać należy leżące na ziemi zwłoki niezaszczepionych w odległości co najmniej 20 metrów.Gdy zobaczymy idącego kogoś żywego należy od niego trzymać dystans co najmniej 10 metrów .W sklepach jako wyszczepieni kupujemy tylko żywność GMO bo tylko taką żywność przyswoi nasz genetycznie modyfikowany wyszczepieniem organizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Liliowiec niezalogowany
18 października 2021r. o 19:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
18 października 2021r. o 20:11
~~Słomkowa Jasnota napisał(a): Dzienne przypomnienie . Covid potrafi się przenosić w powietrzu więc zakładamy co najmniej 2 maseczki , zakładamy też pampersa i zatyczki do uszu bo trzeba zasłonić wszystkie otwory , ponieważ Covid unosi się powyżej jednego metra nad ziemią chodzimy na czworaka .Tak idąc na codzienne wyszczepienie omijać należy leżące na ziemi zwłoki niezaszczepionych w odległości co najmniej 20 metrów.Gdy zobaczymy idącego kogoś żywego należy od niego trzymać dystans co najmniej 10 metrów .W sklepach jako wyszczepieni kupujemy tylko żywność GMO bo tylko taką żywność przyswoi nasz genetycznie modyfikowany wyszczepieniem organizm.

Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 października 2021r. o 22:56
Pan Lucek mówił że sobie śmieszkuję, gdy nawoływałem do szczepienia zwierząt... ale jest miejsce na ziemi gdzie foliarz został wysłuchany

https://tampa.cbslocal.com/2021/10/15/zootampa-starts-giving-animals-covid-19-vaccine-1/

Trochę siara jak się okaże, że jeże i kojoty szybciej dostaną trzecią dawkę niż Pan ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2021r. o 23:15
PIS-PO-PRL napisał(a): Pan Lucek mówił że sobie śmieszkuję, gdy nawoływałem do szczepienia zwierząt... ale jest miejsce na ziemi gdzie foliarz został wysłuchany

https://tampa.cbslocal.com/2021/10/15/zootampa-starts-giving-animals-covid-19-vaccine-1/

Trochę siara jak się okaże, że jeże i kojoty szybciej dostaną trzecią dawkę niż Pan ;)


Ale przepraszam bardzo, a w jakim to jest języku ja się pytam?
Nie z Luckiem takie numery - kolejny murzyński artykuł :)
Aż się boję pomyśleć jak on to rano "celnie" skomentuje ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21V12 niezalogowany
18 października 2021r. o 23:38
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Pan Lucek mówił że sobie śmieszkuję, gdy nawoływałem do szczepienia zwierząt... ale jest miejsce na ziemi gdzie foliarz został wysłuchany

https://tampa.cbslocal.com/2021/10/15/zootampa-starts-giving-animals-covid-19-vaccine-1/

Trochę siara jak się okaże, że jeże i kojoty szybciej dostaną trzecią dawkę niż Pan ;)


Ale przepraszam bardzo, a w jakim to jest języku ja się pytam?
Nie z Luckiem takie numery - kolejny murzyński artykuł :)
Aż się boję pomyśleć jak on to rano "celnie" skomentuje ;)

Uważam,że szczepionki powinny być dobrowolne, dlatego jestem przeciwko szczepieniom zwierząt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Jasnota niezalogowany
19 października 2021r. o 8:06
~~M21V12 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Pan Lucek mówił że sobie śmieszkuję, gdy nawoływałem do szczepienia zwierząt... ale jest miejsce na ziemi gdzie foliarz został wysłuchany

https://tampa.cbslocal.com/2021/10/15/zootampa-starts-giving-animals-covid-19-vaccine-1/

Trochę siara jak się okaże, że jeże i kojoty szybciej dostaną trzecią dawkę niż Pan ;)


Ale przepraszam bardzo, a w jakim to jest języku ja się pytam?
Nie z Luckiem takie numery - kolejny murzyński artykuł :)
Aż się boję pomyśleć jak on to rano "celnie" skomentuje ;)
Uważam,że szczepionki powinny być dobrowolne, dlatego jestem przeciwko szczepieniom zwierząt


A kto powiedział że dla zwierząt będą przymusowe , wystarczy im obiecać dodatkowe porcję karmy w nagrodę a tym które nie będą chciały zakaz wychodzenia na pastwisko , dodatkowo puszczać im na okrągło z głośników Horbana , Niedzielaka ,Simona i Sutkowskiego to same polezą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2021r. o 8:08
celne ...
wystarczy im obiecać ...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.