Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Informacje o likwidacji czy wygaszaniu szkoły w Dąbrowie Bolesławieckiej w lokalnych mediach to typowe fake newsy, niesprawdzone kłamliwe informacje
~~Brudnozielony Jaskier 18 października 2021r. o 16:46
To nic innego jak powolne wygaszanie szkoły ...cięcia kasy nie ma ... proste ... tylko czekać aż wójt w gminie postawi parkomaty :) prezydent tak sobie mln zl na rok załatwił, to może i temu się poszczęści ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Proszę myśleć 19 października 2021r. o 8:52
Ktoś musi finansować wszystkie wydatki gminne. Nie robi to Nasze Państwo. Wszystkie koszty przenoszone są na Gminę. Jeśli nie będzie zmian i reorganizacji to całe marnotrawstwo doprowadzi do wielkiej BIEDY. Proszę pomyśleć kto finansuje w gminie większość wydatków. Pieniądze nie spadają z nieba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Hutujnia 19 października 2021r. o 18:11
~~Proszę myśleć napisał(a): Ktoś musi finansować wszystkie wydatki gminne. Nie robi to Nasze Państwo. Wszystkie koszty przenoszone są na Gminę. Jeśli nie będzie zmian i reorganizacji to całe marnotrawstwo doprowadzi do wielkiej BIEDY. Proszę pomyśleć kto finansuje w gminie większość wydatków. Pieniądze nie spadają z nieba.


Bzdury opowiadasz. Na BIP masz budżet i tam jest ile subwencji dostaje gmina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.