Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBYWATEL PONAD WSZYSTKO/

~~stalowa magnolia niezalogowany
19 października 2021r. o 19:01
~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a): Jedno jest pewne zadufany w sobie narcyz i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem. Przywileje to między innymi to że możemy pisać i mówić co nam przyjdzie na myśl , to prawo do wolnych mediów , to prawo do dobrobytu i wolności. Obowiązki to dbanie i pielęgnacja zdobyczy demokracji to świadomy wybór pomiędzy takimi dziwny czlowiek mi jak pis a innymi przedstawicielami tzw . suwerena to dbanie o nasze małe ojczyzny i branie na siebie odpowiedzialności za nie, to walka z lokalnymi koteriami - realna a nie pitu pitu na forum. Ile razy wystąpiłeś jako kandydat do rady miasta bo to jedyny przejaw realnej walki o zmianę. Każdy widzi jak jest ale bardzo niewielu jest gotowych coś zmienić i dać z siebie innym to co najlepsze.Zastosowana autokorekta


Ty wiesz co piszesz? To że mogę tu pisać to przywilej??? Jakie masz prawo do wolnych mediów jak twj piss co ostatnio robił by pozbawić tvn koncesji? Jaki tu widzisz wokół dobrobyt ?
Ale za to widzę że twoim obowiązkiem jest pisanie o innych tak że uruchomiła się autokorekta.
O jaką małą ojczyznę ci chodzi? Tą którą właśnie opanowała lokalna koteria? W dupie ich mam i taką małą ojczyznę jaka tu nam tworzą.
I nie piedo.l mi tu głupot że mam do czegoś kandydować by coś zmienić bo przecież jest niby jakaś tutaj opozycja. Co zrobili? Szybciej wchodzą ze sobą w układy niż kiedykolwiek tu coś zmienią na lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
19 października 2021r. o 19:17
~~stalowa magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a): Jedno jest pewne zadufany w sobie narcyz i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem. Przywileje to między innymi to że możemy pisać i mówić co nam przyjdzie na myśl , to prawo do wolnych mediów , to prawo do dobrobytu i wolności. Obowiązki to dbanie i pielęgnacja zdobyczy demokracji to świadomy wybór pomiędzy takimi dziwny czlowiek mi jak pis a innymi przedstawicielami tzw . suwerena to dbanie o nasze małe ojczyzny i branie na siebie odpowiedzialności za nie, to walka z lokalnymi koteriami - realna a nie pitu pitu na forum. Ile razy wystąpiłeś jako kandydat do rady miasta bo to jedyny przejaw realnej walki o zmianę. Każdy widzi jak jest ale bardzo niewielu jest gotowych coś zmienić i dać z siebie innym to co najlepsze.Zastosowana autokorekta


Ty wiesz co piszesz? To że mogę tu pisać to przywilej??? Jakie masz prawo do wolnych mediów jak twj piss co ostatnio robił by pozbawić tvn koncesji? Jaki tu widzisz wokół dobrobyt ?
Ale za to widzę że twoim obowiązkiem jest pisanie o innych tak że uruchomiła się autokorekta.
O jaką małą ojczyznę ci chodzi? Tą którą właśnie opanowała lokalna koteria? W dupie ich mam i taką małą ojczyznę jaka tu nam tworzą.
I nie piedo.l mi tu głupot że mam do czegoś kandydować by coś zmienić bo przecież jest niby jakaś tutaj opozycja. Co zrobili? Szybciej wchodzą ze sobą w układy niż kiedykolwiek tu coś zmienią na lepsze.

No i co z tego co napisałem zrozumiałeś? Wolisz siedzieć na czterech literach i jęczeć , jątrzyć jeśli twierdzisz ,że nie ma opozycji zakombinuj swoją skoro jesteś takim myślicielem i cwaniakiem-nie będzie łatwo -ale taki wysiłek to dla ciebie za duży wysiłek bo trzeba by ruszyć swoje cztery litery i coś zrobić dla innych ale ty tego nie potrafisz, a może po prostu nie umiesz. Nie szkoda ci czasu na pisanie spod tyldy-myślałem ,że jesteś honorny ale cóż pomyliłem się. Jeśli już odpowiadasz z pod tyldy to zmień retorykę swoich wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Nagietek niezalogowany
19 października 2021r. o 19:40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2021r. o 20:06
a kto tu pisze spod tyldy?...komu tym razem chcesz to przypisać?
sam autor tematu to robi więc po co to larum ?...;]

a ty cieszynianko kim jesteś jak nie tyldą?...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
20 października 2021r. o 10:07
Masz rację jestem tyldą dla tego aby nikt nie opluwał mojego nazwiska . Jeśli tobie to pasuje to proszę bardzo szargaj je do woli. Poczytaj co to jest demokracja i dopiero wtedy być może podyskutujemy dalej, bo jak na razie dajesz dowód że jesteś bardzo bardzo cienki w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 października 2021r. o 10:26
nie mam nic przeciw byś pisał spod tyldy tylko nie zarzucaj innym że właśnie tak robią ...
to że chcesz swoje nazwisko zachować w tajemnicy jest dla mnie zrozumiałe
przecież właśnie to jeden dureń opublikował tu moje nazwisko chcąc ''błysnąć'' ;D

dzisiaj dzięki adminom każdy może tu zmieniać ''nicki'' na zawołanie i robić tu ''szambo'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Morusa Tralalala niezalogowany
20 października 2021r. o 17:18
Horus napisał(a): nie mam nic przeciw byś pisał spod tyldy tylko nie zarzucaj innym że właśnie tak robią ...
to że chcesz swoje nazwisko zachować w tajemnicy jest dla mnie zrozumiałe
przecież właśnie to jeden dureń opublikował tu moje nazwisko chcąc ''błysnąć'' ;D

dzisiaj dzięki adminom każdy może tu zmieniać ''nicki'' na zawołanie i robić tu ''szambo'' :D

Morus Tralalala najlepsze szambo odwala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obatel niezalogowany
20 października 2021r. o 20:29
Kiedyś mówiło się towarzyszu dzisiaj obywatelu a dawniej po prostu proszę szanownego pana/pani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.