Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziesięć osób zakażonych koronawirusem w powiecie bolesławieckim w ciągu ostatniej doby
~~panM niezalogowany
22 października 2021r. o 23:02
Horus napisał(a): przecież to ty dupku do mnie wracasz zaczepiając


lucus lucus lucus tylko ci w głowie

Jednego dnia nie wytrzymałeś , połamańcu? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 października 2021r. o 8:35
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Aster napisał(a): dla nich najważniejsza jest rudowłosa, odrażająca guru antyszczepionkowa, która najwięcej udziela się na fejsbuku.


Nie mam fejsa. Dasz linka do Youtuba? ;)


przepraszam ale dostałem to w wiadomościach a na YT tego nie mogę odszukać ...nie znam nazwiska tego który się wypowiadał może stąd problem z odszukaniem...



Dopisane 23.10.2021r. o godz. 08:35:

Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Aster napisał(a): dla nich najważniejsza jest rudowłosa, odrażająca guru antyszczepionkowa, która najwięcej udziela się na fejsbuku.


Nie mam fejsa. Dasz linka do Youtuba? ;)

przepraszam ale dostałem to w wiadomościach a na YT tego nie mogę odszukać ...nie znam nazwiska tego który się wypowiadał może stąd problem z odszukaniem...


jestem uparty i znalazłem...
proszę bardzo...;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Turzyca niezalogowany
23 października 2021r. o 10:46

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Turzyca niezalogowany
23 października 2021r. o 11:01
~~Brunatnoczerwona Turzyca napisał(a):




https://www.miasta.pl/miasta/wg-wojewodztw

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Szczawik niezalogowany
23 października 2021r. o 11:26
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Antyszczepionkowców nie interesują Grześkowiaki czy Simony, dla nich najważniejsza jest rudowłosa, odrażająca guru antyszczepionkowa, która najwięcej udziela się na fejsbuku. To jest dla ciemnoty prawdziwy autorytet. Warto aby te osoby skorzystały z Poradni Zdrowia Psychicznego ale mają szczęście bo jest na miejscu.

Głąbie nie mam FB nie znam Rudej kieruje się zdrowym rozsądkiem nic więcej przestrzegam zasad bezpieczeństwa ,a szczepiąc się nie pomogę ani sobie ,ani innym wręcz przeciwnie tylko zaszkodzę bo zapłacę zdrowiem bo preparat nie jest bezpieczny jak by był to nie umywał by rąk producent od skutków hucznych także nie pchaj wszystkich w jeden wór.Nara Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
23 października 2021r. o 11:32
Jak nie mas fejsbuka to masz jutuba, tam twoja guru też błyszczy a ciemnogród przyklaskuje jej w komentarzach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Szczawik niezalogowany
23 października 2021r. o 11:39
~~Anna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Anna napisał(a): Jak sobie uświadomię idąc ulicą że mogą mijać mnie osoby który dały sobie wstrzyknąć do ciała niezbadany preparat genetyczny za którego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności to mnie ogarnia strach. Jak się okazuje to one roznoszą wirusy i mogą zarażać ludzi normalnych .Do tego zachowanie takich osób może być nieprzewidywalne. Już widać na różnych forach że to są ludzie inteligentni bezobjawowo bo piszą okropne bzdury .Także gwałtownie przybywa takich dziwnych ludzi wszelkiej maści. A teraz jakby tego było mało chcą jeszcze modyfikować genetycznie nasze dzieci. Nie możemy na to pozwolić.



Proszę posłuchać prof Simona albo dr Grzesiowskiego, rozwieją Pani wątpliwości.
Haha , kogo ? żartuje pan sobie , tych skompromitowanych płatnych przez korpo konowałów mam słuchać ? . Jeśli pan ich słucha to gratuluję wiedzy

I w punkt szacunek za komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Szczawik niezalogowany
23 października 2021r. o 11:44
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Jak nie mas fejsbuka to masz jutuba, tam twoja guru też błyszczy a ciemnogród przyklaskuje jej w komentarzach. [/c
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Jak nie mas fejsbuka to masz jutuba, tam twoja guru też błyszczy a ciemnogród przyklaskuje jej w komentarzach.

YouTube nie patrzę tam ...i kolejnych poprostu robię to co uważam za słuszne .Mój dorosły syn szczepiony no bo praca i nigdy też żadnych chorób a teraz co chwilę jakiś ,katar,kaszel co się wyleczy to znowu i tak co 3 tygodnie .No przykłady z życia z domu, wsrod znajomych .A nie z YouTube czy FB .Tu wszyscy piszą kopjuja śmieci z internetu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza