Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziesięć osób zakażonych koronawirusem w powiecie bolesławieckim w ciągu ostatniej doby
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 20:41
https://www.facebook.com/watch/?v=1701071226763450
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 października 2021r. o 21:10
~~Cynamonowy Aster napisał(a): dla nich najważniejsza jest rudowłosa, odrażająca guru antyszczepionkowa, która najwięcej udziela się na fejsbuku.


Nie mam fejsa. Dasz linka do Youtuba? ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uwaga uwaga nadchodzi niezalogowany
22 października 2021r. o 21:25
Lucek - jest wiadomość dla ciebie. Niedzielak szykuje dla wszystkich covidian miłą niespodziankę. Na Gwiazdkę będzie można kupić ... abonament na preparat. Kwartalne wyszczepienie w specjalnej cenie! W abonamencie taniej, a ci którzy wykupią abonament mogą liczyć na specjalne oferty koncernów wyszczepień ekskremetalnych - za darmo! Pierwsza akcja "Winter Sale!" już niedługo!
Lucek, tyle szczęścia nikt się nie spodziewał. Ale jestem podniecony!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
22 października 2021r. o 21:32
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie mam fejsa. Dasz linka do Youtuba? ;)

A masz i jutuba, krótkie podsumowanie przez prezydenta Poznania.
&t=43s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 października 2021r. o 21:36
"Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz później (identyfikator odtwarzania: 0QWV9yIObH67WBcQ).
Więcej informacji"

No nie będzie mi dane poznać tej rudej foliary.
A to mogła być miłość... czy coś


Dopisane 22.10.2021r. o godz. 21:36:

~~Uwaga uwaga nadchodzi napisał(a): "Winter Sale!" już niedługo!


https://www.facebook.com/watch/?v=1302255543540973

To się dzieje :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Robinia niezalogowany
22 października 2021r. o 21:51
PIS-PO-PRL napisał(a): "Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz później (identyfikator odtwarzania: 0QWV9yIObH67WBcQ).
Więcej informacji"

No nie będzie mi dane poznać tej rudej foliary.
A to mogła być miłość... czy cośDopisane 22.10.2021r. o godz. 21:36:
Ktoś napisał: ~~Uwaga uwaga nadchodzi napisał(a): "Winter Sale!" już niedługo!


https://www.facebook.com/watch/?v=1302255543540973

To się dzieje :D

No chyba oczywiste, że to nie są żarty! Covidianie coraz bardziej agresywną politykę czepienia prowadzą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Bakopa niezalogowany
22 października 2021r. o 22:41
Grafen modyfikowanym genetycznie mutantom robi czystkę w mózgach .Jeszcze trzecią szprycę dostaną i zamienią się w zombie zanim ich zakopią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
22 października 2021r. o 22:48
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Antyszczepionkowców nie interesują Grześkowiaki czy Simony, dla nich najważniejsza jest rudowłosa, odrażająca guru antyszczepionkowa, która najwięcej udziela się na fejsbuku. To jest dla ciemnoty prawdziwy autorytet. Warto aby te osoby skorzystały z Poradni Zdrowia Psychicznego ale mają szczęście bo jest na miejscu.

Jestem fanem serialu "Colombo". Człowiek,zdawałoby się prosty,rozgrywał prawników,lekarzy,takich Grześkowiaków i Simonów,bo był inteligentny i miał tzw. nosa.I tzw. nosa,w obecnej sytuacji z covidem,mają foliarze i tzw. antyszczepionkowcy.Trzeba sobie zdać sprawę z tego,że jeśli ktoś ma tytuł profesorski,jest lekarzem,to nie znaczy ,że n ie może być przy tym zwykłym łajdakiem i bandytą.Nic nie mam do ludzi pokroju Lucjan,Kazimierz,Armagedon ,bo to zwykli pożyteczni idioci.Im trzeba współczuć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza