Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starosta Tomasz Gabrysiak z nową pensją najwyższą w możliwych, będzie zarabiał ponad 20 tys. zł brutto na miesiąc
~~pinochet niezalogowany
5 listopada 2021r. o 1:11
Ja Kocham Bolec.Info ę,jacy Wy wszyscy jesteście prymitywni, Kocham Bolec.Info icie tylko o pieniądzach,a pokornie zakładacie maseczkę i godzicie sie na to by wkrótce nam wprowadzono "sanitarny" faszyzm.Byliście ostatnio w starostwie? Ktoś z Was poszarpał się z ochroniarzami nie zakładając faszystowskiej maseczki? Zadzwonił do starostwa z zażaleniem na tych ochroniarzy którzy na spryskują Was jakimś płynem? ja to zrobiłem.Gdyby tak zachowali się wszyscy jak jak ,o wrócilibyśmy do normalności.Innej drogi nie ma.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu82 niezalogowany
5 listopada 2021r. o 7:47
Tomku, bardzo sie ciesze. Duzo poswiecasz temu czasu i nalezy Ci sie jeszcze wiecej :-) Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Milin niezalogowany
5 listopada 2021r. o 8:02
Proszę prześledzić historię kariery,a dowiecie się kto wami rządzi
~~pinochet napisał(a): Ja Kocham Bolec.Info ę,jacy Wy wszyscy jesteście prymitywni, Kocham Bolec.Info icie tylko o pieniądzach,a pokornie zakładacie maseczkę i godzicie sie na to by wkrótce nam wprowadzono "sanitarny" faszyzm.Byliście ostatnio w starostwie? Ktoś z Was poszarpał się z ochroniarzami nie zakładając faszystowskiej maseczki? Zadzwonił do starostwa z zażaleniem na tych ochroniarzy którzy na spryskują Was jakimś płynem? ja to zrobiłem.Gdyby tak zachowali się wszyscy jak jak ,o wrócilibyśmy do normalności.Innej drogi nie ma.Zastosowana autokorekta

Kaftan bezpieczeństwa, to ci jest potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Pigwowiec niezalogowany
5 listopada 2021r. o 8:02
~~XYZ napisał(a): Szczerze to trochę mało zarabiał jak do tej pory, bez jaj dziś w biedronce ponad 4tys sąsiadka zarabia , kierowca tira 10tys wyciaga, nie wspomnę o mundurowych itd.
20 tyś to min , nie chciałbym aby nasze władze które podejmują decyzje kierowały się łapówką bo ma 5tys pensji i musi dorobić.
Godnie i zasłużenie
Popieram

A ile powinien według Ciebie zarabiać w takim razie wykształcony, wierny, lojalny, wieloletni pracownik tegoż starostwa? Czy 3 tysiaczki na miesiąc może być? Bez podwyżek corocznych mimo inflacji? Hm, trzeba to przemyśleć, bo przecież zawsze można iść pracować za godniejszą pensję na stacji paliw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
5 listopada 2021r. o 8:49
~~Bławatkowy Milin napisał(a): Proszę prześledzić historię kariery,a dowiecie się kto wami rządzi
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ja Kocham Bolec.Info ę,jacy Wy wszyscy jesteście prymitywni, Kocham Bolec.Info icie tylko o pieniądzach,a pokornie zakładacie maseczkę i godzicie sie na to by wkrótce nam wprowadzono "sanitarny" faszyzm.Byliście ostatnio w starostwie? Ktoś z Was poszarpał się z ochroniarzami nie zakładając faszystowskiej maseczki? Zadzwonił do starostwa z zażaleniem na tych ochroniarzy którzy na spryskują Was jakimś płynem? ja to zrobiłem.Gdyby tak zachowali się wszyscy jak jak ,o wrócilibyśmy do normalności.Innej drogi nie ma.Zastosowana autokorekta

Kaftan bezpieczeństwa, to ci jest potrzebne

A ty z kagańcem na mordzie,z wypsikanymi łapami jakimś syfem,zaszprycowany że dwa razy,bo tak każą władze wyższego i niższego szczebla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Rzeżucha niezalogowany
5 listopada 2021r. o 10:49
Gabrysiak otrzymał maksymalną wypłatę w nagrodę za zburzenie 2 obozów koncentracyjnych w Bolesławcu - Bunzlau I i Bunzlau II,KL Gross Rosen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Rumianek niezalogowany
5 listopada 2021r. o 11:05
Płacić towarzyszowi w obligacjach powiatowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Platan niezalogowany
5 listopada 2021r. o 11:25
~~Szaroniebieski Rumianek napisał(a): Płacić towarzyszowi w obligacjach powiatowych.


Tja, ciekawe, czy któryś z nich by te obligacje kupił ? Właśnie jestem ciekawa jak oni chcą te obligacje upłynnić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza