Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
18 550 osób zakażonych konawirusem w Polsce. Rekord IV fali
~~Fioletowy Bambus niezalogowany
10 listopada 2021r. o 21:00
~~Karminowoczerwony Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~czytelnik napisał(a): Teraz nie wiadomo ile zgonów z innych powodów .a co do zachorowań nauczycieli nie ma sie co dziwić ,dzieci sa nosicielami i to czesto bez wiekszych objawów.A że nauczyciele są zaszczepieni,to nie znaczy że sie nie zarażą,może łagodniej to przejdą albo nie.Teraz wylęgarnie wirusa to dzieci,szpitale i zaszczepieni .którzy maja wszystko i wszystkich w d////ie tyle że zarażają jak wszyscy inni,tylko ci co się nie zaszczepili bardziej sie pilnują i przez to mniej to gówno roznoszą.Niech sie szczepi kto chce ,kto nie to nie ludzie wyluzujcie,bo na zawały padniecie wszcześniej niż na covida .tyle w temacie z mojej strony Zdrówka Życzę

A ludzie których znam i te setki osób o których wspomniałem w mojej firmie to dzieci nie mają ?Proszę się zastanowić nad tym co zostało napisane

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Bambus niezalogowany
10 listopada 2021r. o 21:03
~~Fioletowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowoczerwony Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czytelnik napisał(a): Teraz nie wiadomo ile zgonów z innych powodów .a co do zachorowań nauczycieli nie ma sie co dziwić ,dzieci sa nosicielami i to czesto bez wiekszych objawów.A że nauczyciele są zaszczepieni,to nie znaczy że sie nie zarażą,może łagodniej to przejdą albo nie.Teraz wylęgarnie wirusa to dzieci,szpitale i zaszczepieni .którzy maja wszystko i wszystkich w d////ie tyle że zarażają jak wszyscy inni,tylko ci co się nie zaszczepili bardziej sie pilnują i przez to mniej to gówno roznoszą.Niech sie szczepi kto chce ,kto nie to nie ludzie wyluzujcie,bo na zawały padniecie wszcześniej niż na covida .tyle w temacie z mojej strony Zdrówka Życzę

A ludzie których znam i te setki osób o których wspomniałem w mojej firmie to dzieci nie mają ?Proszę się zastanowić nad tym co zostało napisane
a ile tych dzieci każdy z nich ma 150 ,250,300 nie każdy uczeń w szkole ma covida i niesie go do domu do rodziny,pomyślunek nic nie kosztuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
10 listopada 2021r. o 21:34
~~V napisał(a): Co wy na to antyszczepy
https://tvn24.pl/wroclaw/koronawirus-w-polsce-w-boleslawcu-bylo-wiecej-chorych-na-covid-19-niz-lozek-niezaszczepiony-pacjent-drugi-raz-tego-nie-chce-5484949

Kolega zaszczepiony z ciężkim zapaleniem płuc.Szpital odmówił przyjęcia,bo zaszczepiony,ma się leczyć w domu.Jeszvze zepsuł by statystyki ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
10 listopada 2021r. o 21:43
Ale mam beke z pinochetanskiego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Mikołajek niezalogowany
10 listopada 2021r. o 21:54
PLAN SIE SYPIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
11 listopada 2021r. o 8:18
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~V napisał(a): Co wy na to antyszczepy
https://tvn24.pl/wroclaw/koronawirus-w-polsce-w-boleslawcu-bylo-wiecej-chorych-na-covid-19-niz-lozek-niezaszczepiony-pacjent-drugi-raz-tego-nie-chce-5484949

Kolega zaszczepiony z ciężkim zapaleniem płuc.Szpital odmówił przyjęcia,bo zaszczepiony,ma się leczyć w domu.Jeszvze zepsuł by statystyki ....

Proszę wysłuchać materiału od 1 min.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
11 listopada 2021r. o 8:34
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
11 listopada 2021r. o 9:17
~~ed napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~V napisał(a): Co wy na to antyszczepy
https://tvn24.pl/wroclaw/koronawirus-w-polsce-w-boleslawcu-bylo-wiecej-chorych-na-covid-19-niz-lozek-niezaszczepiony-pacjent-drugi-raz-tego-nie-chce-5484949

Kolega zaszczepiony z ciężkim zapaleniem płuc.Szpital odmówił przyjęcia,bo zaszczepiony,ma się leczyć w domu.Jeszvze zepsuł by statystyki ....
Proszę wysłuchać materiału od 1 min.

Następni naganiacze skrzepionek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie